Skocz do zawartości
Nerwica.com

Zjednoczone Stany Lękowe


PJT

Rekomendowane odpowiedzi

nazywam się niewarto, skoro w taki sposób sie do Ciebie zwraca to znaczy, że jest to człowiek albo o zanizonym poczuciu własnej wartości, z kompleksami albo socjopatyczny. normalna osoba ma wyrzuty sumienia po takich zachowaniu bo takie słowa nie powinny mieć miejsca

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PJT, ten sam. Większego chama nie znam na tej uczelni :(

no to juz za pierwszym razem stwerdzilismy ze to cham i niestety musisz go przetrawic i przetrwac, tyle osiagnelas w zyciu wiec napewno nie jestes słabą osobą, dasz rade tylko uwierz w siebie!! ja w Ciebie wierze :***

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

khaleesi, na pewno coś z nim jest nie tak, chyba w tej chwili nikt mną bardziej nie pomiata niż on. Ja postanowiłam, że będę już unikać spotkań, na którym on może być. Ja się boję, zawsze za każdym razem jestem publicznie upokarzana.

Tak Paweł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nazywam się niewarto, skoro w taki sposób sie do Ciebie zwraca to znaczy, że jest to człowiek albo o zanizonym poczuciu własnej wartości, z kompleksami albo socjopatyczny. normalna osoba ma wyrzuty sumienia po takich zachowaniu bo takie słowa nie powinny mieć miejsca

 

bardzo dobrze napisane

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

khaleesi, na pewno coś z nim jest nie tak, chyba w tej chwili nikt mną bardziej nie pomiata niż on. Ja postanowiłam, że będę już unikać spotkań, na którym on może być. Ja się boję, zawsze za każdym razem jestem publicznie upokarzana.

Tak Paweł

Więc na Twoim miejscu ograniczyłabym kontakty z takim osobnikiem do minimum.

nerwosol-men, ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

khaleesi, ja ograniczam z nim kontakty, ale tym razem to mną pomiatał bez kontaktu ze mną, zresztą wiele razy tak robił. Ja mogę w tym nie mieć żadnego udziału. On np. dzwoni do innego profesora i opowiada mu kłamstwa na mój temat, a tamten potem każe mi się z tego tłumaczyć. :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

brał ktoś z was lękowców moklobemid? pomógł komuś na fobię społeczną i inne lęki? niech mnie ktoś pocieszy, że w końcu on przestanie mi nasilać fobię :( i zacznie poprawiać ten stan, bo póki co każdy napad lęku, nawet bez wyraźnego powodu, bo siedzę dziś w domu, doprowadza mnie do płaczu i myśli samobójczych

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nazywam się niewarto, czyli zwyczajnie wstrętny i zazdrosny :roll: A nie próbowałaś z nim rozmawiać na temat tego jak Cię traktuje. Skonfrontowac sie z nim ?

khaleesi, z nim się nie da normalnie rozmawiać, kłamstwo goni kłamstwo, nie ma logicznego kontaktu z osobą tak moralnie zepsutą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

CórkaNocy, a to nie ma takiego początkowego działania jak Sertralina. Zwiększenie lęków a dopiero potem pomaga? Jak długo bierzesz?

 

-- 01 sty 2014, 21:09 --

 

nazywam się niewarto, czyli zwyczajnie wstrętny i zazdrosny :roll: A nie próbowałaś z nim rozmawiać na temat tego jak Cię traktuje. Skonfrontowac sie z nim ?

khaleesi, z nim się nie da normalnie rozmawiać, kłamstwo goni kłamstwo, nie ma logicznego kontaktu z osobą tak moralnie zepsutą.

czyli klasyczny socjopata. Jedyny ratunek zmiana pracy albo by on wyleciał stamtąd. :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

brał ktoś z was lękowców moklobemid? pomógł komuś na fobię społeczną i inne lęki? niech mnie ktoś pocieszy, że w końcu on przestanie mi nasilać fobię :( i zacznie poprawiać ten stan, bo póki co każdy napad lęku, nawet bez wyraźnego powodu, bo siedzę dziś w domu, doprowadza mnie do płaczu i myśli samobójczych

Ja biore , jestem teraz na dwoch tabletkach ale dawka lecznicza to trzy tabletki, to dobry lek na napady paniki i lęki. Ja poki co napady mam , lękow uogolnionych juz nie , bede zwiekszala do trzech tabletek .

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czyli klasyczny socjopata. Jedyny ratunek zmiana pracy albo by on wyleciał stamtąd. :?

ja pracy nie zmienię, zresztą on nie jest ze mną w katedrze, ani nawet w moim instytucie na uczelni, tu mam ludzi w porządku. On jest z innego kierunku, ale zarządza inną naukową instytucją z mojej dziedziny. Myślę, że będzie tam siedział do swojej śmierci.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×