Skocz do zawartości
Nerwica.com

Zjednoczone Stany Lękowe


PJT

Rekomendowane odpowiedzi

hej

 

własnie wróciłem z ubikacji ;)

Mówisz że miałeś ważne posiedzenie :D

 

-- 26 gru 2013, 17:56 --

 

Kasiu , co u mnie? nudyyyy -paskudy . Siedzę w Szczecinie u Rodzinki i, a to się obżęram ,a to spacerek , a to jak mucha w smole czekam na jakiś porządny erotyczny sen , wtedy chociaż coś dzięjjję...a psik ;)

Nie jedź tyle bo przytyjesz :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PJT, mnie właśnie też nn uziemila , nie czuję się przez to sobą ,jakby m była inną osobą i taka strasznie słaba, nienawidzę tego stanu ,też chciałam w weekend opuścić forum , lecz raz że bym się przez to bardziej załamała a dwa że poznałam tu zbyt wiele wspanialych ciepłych osób , bez których na obecną chwilę nie wyobrażam sobie codzienności .

 

Dobrze Pawel że Cie to paskudne ocd nie uziemilo

nie uziemnilo mnie ale nadal powtarzam w glowie slowa, tak reaguje na stres, 3mam kciuki za Ciebie, zycze duzo zdrowia, i radze tak jak ja nie opuszczac forum na dluzej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kalebx3, jak myslisz? ;)tosia2, wczoraj byłam w tym temacie. chodzi o to prywatność na facebooku?

Mi chodzilo ze wczoraj dziewczyny daly sposob jak skasowac konto, w mowilo sie zr to niemozliwe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mialem duzy zjazd, taki ze mi sie nn wlaczyla i objawy jak depresja, niewesolo, cale szczescie ze nn sie wyciszyla bo bym tego nie zniosl

to Tobie się wyłacza w ogóle NN i depresja? Ja mam cały czas objawy.

 

w silnym stresie tak, juz myslalem ze jestem skonczony, jednak udalo sie co nieco naprawic

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PJT, widziałam, że cos się dzieje po wpisach Twoich.

 

-- 26 gru 2013, 19:08 --

 

Kalebx3, jak myslisz? ;)tosia2, wczoraj byłam w tym temacie. chodzi o to prywatność na facebooku?

Mi chodzilo ze wczoraj dziewczyny daly sposob jak skasowac konto, w mowilo sie zr to niemozliwe

jak?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PJT, mnie właśnie też nn uziemila , nie czuję się przez to sobą ,jakby m była inną osobą i taka strasznie słaba, nienawidzę tego stanu ,też chciałam w weekend opuścić forum , lecz raz że bym się przez to bardziej załamała a dwa że poznałam tu zbyt wiele wspanialych ciepłych osób , bez których na obecną chwilę nie wyobrażam sobie codzienności .

 

Dobrze Pawel że Cie to paskudne ocd nie uziemilo

nie uziemnilo mnie ale nadal powtarzam w glowie slowa, tak reaguje na stres, 3mam kciuki za Ciebie, zycze duzo zdrowia, i radze tak jak ja nie opuszczac forum na dluzej.

 

U mnie nn objawia się bezpodstawnym zamartwianiem się i stanem depresyjnym . Pogorszenie mam przez tą przerwe w lekach ,jednak one chronią przed popadaniem w najgorsze stany

Dziękuje Pawelku ,Tobie również życzę dużo zdrowka i by to szybko Ci przeszło ,

Nie nie forum nie opuszczę ,to jest jak mój drugi dom :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×