Skocz do zawartości
Nerwica.com

Zjednoczone Stany Lękowe


PJT

Rekomendowane odpowiedzi

gosiulek, na serce jest taka metoda (na przyspieszone bicie chyba, ale moze i na kołatanie), ze zatykasz nos i tak dmuchasz w niego (jakbys chciala uszy zatkac) - jest kilka artykulow naukowych na ten temat i podobno to jakos poprawia prace serca w takich momentach. Ale jeszcze musze sie w to wczytac, bo to juz dawno widzialam :)

 

-- 26 gru 2013, 11:38 --

 

hej trombeczka, jak tam dzisiaj? lepiej troche?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

heh szampon to prawie jak szampan, jak na alkoholu to dobry :mrgreen:;)

 

-- 26 gru 2013, 13:03 --

 

No ja niestety po piciu czuje sie tragicznie i mam caly kolejny dzien zmarnowany... wiec juz wole nie pic :-/

 

ja generalnie też tak mam ale wszelkie whisky toleruje całkiem fajnie

 

-- 26 gru 2013, 13:06 --

 

gdyby nie to, że dzisiaj jeszcze do rodziny, to chyba znów bym sobie łyknęła :mhm:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokladnie, wiec koniec konców, dobrze wcale nie dziala. Najgorsze, ze jak daje chwilowe wytchnienie, czlowiek potem chce do tego wracac (i wraca), a potem z czasem jest juz tak, ze bez picia, stan jest gorszy niz wczesniej był, no i wtedy zaczyna sie hardcore.... wiec trzeba uwazac :(

 

A ja wlasnie przeczytalam artykul o makowcach. Okazuje sie, ze zjedzenie, nawet niewielkiej ilosci makowca, powoduje pozytywny wynik testu na obecnosc heroiny :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tym wytchnieniem się zgadzam ja po którejś porcji w ogóle zapomniałam o myślach s, które normalnie mam prawie zawsze.

 

 

A ja wlasnie przeczytalam artykul o makowcach. Okazuje sie, ze zjedzenie, nawet niewielkiej ilosci makowca, powoduje pozytywny wynik testu na obecnosc heroiny :)

 

:shock: aż trudno uwierzyć :shock:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×