Skocz do zawartości
Nerwica.com

Zjednoczone Stany Lękowe


PJT

Rekomendowane odpowiedzi

taaa siedzą spoceni w samych gaciach z cziułałą na brzuchu i się masują po owłosionych sutach :mrgreen:

wlasnie sobie wyobrazilam takiego goscia grubszego - w gaciach i podkoszulku bialym bezrekwaniku, spocony - sapiący do monitora :D Obok stoi zaczeta puszka browaru, na scianie plakat z playboya :D

 

Pozdrawiam Pana czytajacego nas!!! :D

 

Hania, a ja to chce pousuwac niepotrzebne rzeczy na FB i jakos ograniczyc do minimum, bo to w sumie bez sensu. W ogole to chce ograniczyc ten internet ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej mówiliście może kiedyś psychiatrze, że macie myśli samobójcze? Znacie kogoś może takiego?

a bo to raz ,,, dziesiątki razy. Wtedy wizyta u psychiatry nabiera 4 wymiaru ,tragizmu , walki i okrucieństwa bezlitosnej choroby , szarpania się z sobą , przepychanek

. Nie wyobrażam sobie bez tego akcentu swoich wizyt , bez względu czy mam te myśli czy ich nie mam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kalebx3, ja wystarczy ze zaczne mowic o moim synu....to juz nabuera wymiarow apokalipsy...nie musze mowic o myslach S

 

-- 25 gru 2013, 21:46 --

 

Tosiu ,na FB?

taak...moze powinnam zobaczyc co tam zostalo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W szpitalu to na każdej wizycie się o to wypytywali , to zauważyłem ,że lepiej im wszystkim zrobi , jak powiem nawet nie tylko ,że miewam myśli samobójcze , ale że nawet próbowałem popełnić samobuja .Przynajmniej traktują pacjenta wtedy poważnie i ,,,wszystko si ę zgadza w papierach. ;)

Musiałbym być do końca PO_PIERDO-lony ,żeby odebrać sobie życie!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kiedy na mnie nawet antydepresanty nie działają

od razu nie działają . Brałaś wszystkie ? W odpowiednich dawkach , w odpowiednich połączeniach , stosowałaś elektrowstrząsy i wiele , wiele innych kombinacji ,żeby tak mówić . Ja akurat znalazłem swoje Kombo lekowe co mi służy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×