Skocz do zawartości
Nerwica.com

Zjednoczone Stany Lękowe


PJT

Rekomendowane odpowiedzi

Tak ale trzeba mieć na uwadze ze tak naprawdę nie znamy tej osoby której wysyłamy. Niektórzy się na tym srogo przejechali.

No wlasnie, ja dlatego troche jednak sceptyczna bylam do tego FB, bo tak jednak pilnowalam, zeby miec ludzi ktorych znam, bo pisze tam o prywatnych rzeczach czasem. A my, ok znamy się z forum, ale wlasnie - nigdy sie nie spotkalismy (ja na zadnym zlocie nie bylam) - a internet to wiadomo jaki jest, wszystko mozliwe :) Nie to, ze nie mam zaufania do ludzi - raczej mam, ale... roznie to bywa :)

Facebook to osobna kategoria problemu w ogóle. Ja np. na fejsie mam ustawienia takie że tylko moi znajomi i NSA cokolwiek widzą. Po co obcy ludzie mają cokolwiek o mnie wiedzieć? Np. przyszli pracodawcy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja to ciekawa jestem, czy np. czytaja te nasze wypowiedzi jacys tacy wiecie - zboki, ktorzy sie slinia np. jak widza posty płatka :P heheheh i tak czytaja co u nas, jakby jakis serial ogladali. I sobie wyobrazaja nie wiaodmo co. :mrgreen:

taaa siedzą spoceni w samych gaciach z cziułałą na brzuchu i się masują po owłosionych sutach :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×