Skocz do zawartości
Nerwica.com

Zjednoczone Stany Lękowe


PJT

Rekomendowane odpowiedzi

Zaczne troszki trudniejszy temat - jak uwazacie czy majac pare godzin takiego gorszego stanu nam na mysli napad lekowy, panikie, roztrzesnienie, robicie kiedy

czlowek caly się trzesnie itp lepiej jest zarzyć beno aby urchornic swoj oganizm, czy przeczekac bez bezno. Moze jest tak, ze nas takie napady rozwalaja

utrudniajac wyzdrowianie. Nie zażywam benzo wcale, ale moze lepiej czasami zażyć???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej ! :) No i zaraz bedzie po swietach i z glowy :)

Ja dzis wczoraj jak padlam, to przespalam z 10h :) Troche dzisiaj posprzatalam i w sumie nie ma co robic za bardzo.. spotkalabym sie z kims znajomym, ale wszyscy powyjezdzali albo na spotkaniach rodzinnych. Poszlabym na zakupy, ale wszystko pozamykane :roll: Myslalam, zeby do kina isc wieczorem, ale tez w sumie juz nie bardzo mi sie chce, 20 prawie juz.... no i jakos leci :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wieslawpas, ja ostatnio zazylam benzo w takim stanie, ale to bylo w srodku nocy (w zasadzie juz nad ranem) i chcialam choc troche pospac. A z drugiej strony mysallam ostatnio, ze fajnie by bylo wtedy usiasc, i tak na maksa skupic sie na odczuwaniu tego leku i jakies dotarcie do przyczyny (a wlasnie w takiej chwili paniki, to najlepszy moment moze?) - wtedy to mogloby byc nawet pomocne! Bo bylby profit na przyszlosc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×