Skocz do zawartości
Nerwica.com

"JĘCZARNIA"-czyli muszę się komuś wyżalić!


magdasz

Rekomendowane odpowiedzi

Gość SmutnaTęcza

Wszyscy cały czas mnie olewają, nikt nie chce pogadać, nikt nie chce przytulić, nie mówiąc już o czymś więcej... placze.gif Na co mi takie zjebane życie? Lepiej, żebym zniknęła na zawsze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem beznadziejna i nudna... mutny.gif Nikt mnie nie chce! placze.gif

 

To tak jak ja. piona :D

 

 

 

innym z moich problemów jest fakt że jestem w 3 LO i mam pełno zagrożeń już, jak zwykle z resztą. i jak zwykle nie potrafie zacząć się uczyć tylko jakoś dzięki sprytowi udaje mi sie zdać :cry::twisted:

A ja jestem najbardziej tępy spośród wszystkich studentów u mnie na roku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mark123, ja też, ale mnie to nie przeszkadza. ; ) Robić swoje i skończyć porównywać się z innymi. Inaczej ludzie ładniejsi, mądrzejsi, sprawniejsi, silniejsi będą wkurwiać i drażnić, bo im wyszło/udało się/dobrze trafili i ciężko będzie nam z tym żyć.

 

/* Jeśli bredzę, to przyjmijmy, że jest dla mnie za wcześnie, jestem bez kawy i z czynnikiem stresogennym jakieś 6m w linii prostej... */

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeczę!

 

1) Mam pierwotną ślepotę ( -10 dioptrii!!! :shock: )

2) Mam krzywe nogi i kolana

3) Mam skrzywiony kręgosłup (skolioza), który napier... mnie prawie codziennie

4) Jestem do niczego

5) Nie mam pieniędzy

 

Za 2h mam leczenie kanałowe zęba, aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa :zonk::zonk:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeczę!

 

1) Mam pierwotną ślepotę ( -10 dioptrii!!! :shock: )

2) Mam krzywe nogi i kolana

3) Mam skrzywiony kręgosłup (skolioza), który napier... mnie prawie codziennie

4) Jestem do niczego

5) Nie mam pieniędzy

 

Za 2h mam leczenie kanałowe zęba, aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa :zonk::zonk:

 

I jak, przeżyłaś? Na pewno nie było tak strasznie jak sobie wyobrażałaś ;) A co do ślepoty to niektórzy mają -25 więc to dopiero tragedia. A ja się kiedyś martwiłam moimi skromnymi -2. I na pewno nie jesteś do niczego :nono:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ewelka91, ja mam -6,5. Na szczęście technika poszła do przodu i można teraz zamówić cienkie szkła (chociaż kosztują sporo), a co by to było 30 lat wcześniej? Denka od słoików... :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ewelka91, ja mam teraz stałą wadę, więc nie zmieniam zbyt często okularów (raz na 4-5 lat), przez ten czas można odłożyć na lepsze szkła. ;)

Skoro od dziecka masz wysoką wadę wzorku, to okulista powinien chyba był przepisać Ci jakieś zastrzyki, bo jeśli tego nie zrobił to miałaś chyba kiepskiego lekarza...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chyba tak:(

 

teraz medycyna się posunęła do przodu.

a mi się wada zmieniała co pół roku , wyobraź sobie przez ileś tam lat (chyba przez 10) zmieniaj szkła co pół roku.

i jeszcze z czego mam odkładać? dzieckiem byłam, za wszystko rodzice musieli płacić:(

teraz też nie zarabiam

 

-- 11 gru 2013, 16:28 --

 

życie by mi się poprawiło, gdybym znalazła pracę

ale to nierealne

 

niedługo stuknie rok jak wysyłam CV

zero odzewu

zero rozmów

 

mama niedługo wypieprzy mnie z domu, bo nie będzie mnie utrzymywać do 30.

 

-- 11 gru 2013, 16:31 --

 

śmiać mi się chce, bo nie mam kasy, żeby do psychologa dojechać :yeah:

w sumie to nie jest śmieszne

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przez ostatnie dwa tygodnie usługiwałam swojemu chłopakowi obiadki te sprawy ,bo pracował po 12 godzin .A on cmyk do mamusi na głaski ucieka codziennie .No żesz kur.@..............a :evil: nie mam już sił jestem samotna ,zła , rozrzalona nie chce mi się na niego nawet patrzeć niech spada na palmę

W dodatku patrzy na mnie z litością:,, oj jaka ona biedna depresja ją znowu dopadła nie radzi sobie w życiu jej się nie układa''.No to ja mu teraz pokaże :jadę do tatusia :mrgreen:.Czemu ludzie tacy są czemu????Już zawsze będę samotna ?Czuję się jak DNO. Mam tylko siebie na tym nędznym świecie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem tak śpiąca, a czeka mnie cholerna fizyka i zamiast brać się do nauki siedzę na forum. No ale ciężko się zabrać skoro nie czaje nic z tego działu -.-

Ale ale... żeby nie być ciągle taką żałosną marudą dodam, że dzisiaj w szkole miałam w miarę dobry humor, nawet trochę sobie pogadałam z dziewczynami z klasy. A na przerwie zaczepiła mnie nauczycielka chemii i pogratulowała 5 ze sprawdzianu :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prowadzę firmę przez kilkanaście lat, ale przez to ze współpracowałem z gnojami,mam teraz problemy-wiem ze jak z tego nie wyjdę-daję sobie spokój z tak jebanym życiem-

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×