Skocz do zawartości
Nerwica.com

Zjednoczone Stany Lękowe


PJT

Rekomendowane odpowiedzi

Ja ostatnio czytalam jakis tekst na temat roznicy miedzy kobietami i mezczyznami, i wyszlo - ze generalnei kobiety są bardziej wrazliwsze, bardziej emocjonalnie do wszystkeigo podchodza i moze dlatego? Bo faceci czesto olewaja, niczym sie nie przejmuja, niczym sie nie stresują - wiec rzadziej wkrecaja sobie jakies takie akcje. Ale rodzynki sie zdarzaja :P

 

Ja słyszałem natomiast, że kobiet staję się co raz bardziej męskie i my faceci nie mamy wyboru,musimy iść w stronę kobiety. Ami to tam pasi ogólnie :mrgreen: Ja moge mieć cycki i pindola haha :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się, że jak bym pisał, to wmairę czasu,jakby moje doświadczenie rosło, to narodziłaby się chęć dogłębniejszego zbadania tematu, zagłębiania się we własną psychikę. Zresztą już to robie za pomocą Jogi.

Tak, ja tez wlasnie się zaglębiam jak najczesciej, tylko jak zycznam mysleć - tak roztrzasac rzeczy - to potrzebuje conajmniej usiasc tak na godzine :) A w przyapdku tego dzienniczka to moge w kazdej chwili i w kazdym miejscu tak na szybko sobie tylko wpisac - co czuje. A juz dlaczego i po co, to wlasnie potem ewentualnie rozgryzam.

 

-- 06 gru 2013, 20:17 --

 

nerwa, a to mylne bo faceci często pozują na takich maczo których nic nie rusza :) , ale jest w tym trochę prawdy , facet płakać nie może, ale wrażliwość to chyba cecha osobowości zarówno obu płci 8)

pewnie czesto pozuja, ale ja jak tak sie dopytywalam facetów o rozne takie akcje, to np. wiem, ze faceci czesto nei maja problemu ze spaniem - bo po prostu kladą się i idą spać i nie mysla o niczym - po prostu zasypiają. Tak jakos bardziej umieją oddzielić zewnetrzny świat od siebie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się, że jak bym pisał, to wmairę czasu,jakby moje doświadczenie rosło, to narodziłaby się chęć dogłębniejszego zbadania tematu, zagłębiania się we własną psychikę. Zresztą już to robie za pomocą Jogi.

Tak, ja tez wlasnie się zaglębiam jak najczesciej, tylko jak zycznam mysleć - tak roztrzasac rzeczy - to potrzebuje conajmniej usiasc tak na godzine :) A w przyapdku tego dzienniczka to moge w kazdej chwili i w kazdym miejscu tak na szybko sobie tylko wpisac - co czuje. A juz dlaczego i po co, to wlasnie potem ewentualnie rozgryzam.

 

 

No i pięknie jest odkrywać świat wewnętrzny. Czasem można tam wykopać niesamowite skarby.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

aaaaa :evil: wlasnie chcialam ogladac film i dekoder nie dziala przez pogode brak sygnalu z anteny akurat teraz

jesli dziala Wam tv polecam goraco na tvnie COLOMBIANA swietny film !! rewelacyjny!!!

 

A mi nie działa NC+, za to polecam objerzeć wam film Call/połączenie, niedawno wyszedł, piraty już krążą. Trzyma w napięciu.

 

-- 06 gru 2013, 20:25 --

 

Co tam u Was slychac? U mnie na szczesce dzis dzien bez fajerwerkow.

 

Siema Wiesław, u mnie po bożemu.Dobrze że żyjesz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nerwosol-men, hehe :) a ja juz mialam obraz taki - ze faceci to w ogole taki dystans maja do wszystkiego i nie przejmuja sie niczym :) I że tylko wyjatki są. Ale w sumie faktycznie, moze jest jak mowisz - i bardziej to powszechne niz nam sie wydaje...

 

hej wieslawpas, ja wlasnie sie tez mleka napilam - ale w domu :)

 

neon, Call ogladalam jakis czas temu! super jest!:) lubie takie filmy!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i pięknie jest odkrywać świat wewnętrzny. Czasem można tam wykopać niesamowite skarby.

Sluchaj, ja to nawet sie ciesze w jakims stopniu, ze dzieki nerwicy mam tą mozliwosc :) Nawet swego czasu myslalam sobie, co by bylo gdybym nie miala nerwicy i nie myslala tak o niczym, nie "odkrywala" wlasnie tego swiata wewentrzego itd. Mysle, ze to duza strata dla czlowieka :-/ nie dostac takiej szansy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i pięknie jest odkrywać świat wewnętrzny. Czasem można tam wykopać niesamowite skarby.

Sluchaj, ja to nawet sie ciesze w jakims stopniu, ze dzieki nerwicy mam tą mozliwosc :) Nawet swego czasu myslalam sobie, co by bylo gdybym nie miala nerwicy i nie myslala tak o niczym, nie "odkrywala" wlasnie tego swiata wewentrzego itd. Mysle, ze to duza strata dla czlowieka :-/ nie dostac takiej szansy :)

 

 

Właśnie też się nad tym zastanawiałem nad tym. Czy pływać na płyciznach bez choroby, uganiając się tylko za zwierzęcym instynktami zaspokajania pragnień, czy z chorobą nurkować głęboko i poznawać prawdy i esencję życia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

neon, Bo ja mam taki zwyczaj ze pod koniec dnia jade sobie do sklepu robie zakupy i a po nich wypija litr mleka przed sklepem.

Pozniej wsadam do auta i jadac jem chałwę.

 

-- 06 gru 2013, 21:44 --

 

amelia83, sproboj to sobie poszukac na kinomaniaku, - to taka strona z filami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

neon, Bo ja mam taki zwyczaj ze pod koniec dnia jade sobie do sklepu robie zakupy i a po nich wypija litr mleka przed sklepem.

Pozniej wsadam do auta i jadac jem chałwę.

 

Ostatnio mi siostra przywiozła z Krakowa chałwę optymistów, palce lizać. :great: Wiesław Ty na motorze śmigasz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×