Skocz do zawartości
Nerwica.com

Witam


krustofski

Rekomendowane odpowiedzi

Mam 30 lat i od dluższego czasu zmagam sie z depresją i nerwicą lękową. Próbowałem rozwiazywać problem alkoholem na początku pomagało, ale skończyło sie na leczeniu szpitalnym z akoholizmu.Po wyjsciu było ok przez jakis czas, ale pozniej wróciłem do starych nawyków. Skończyło sie tak że przestałem wychodzic z domu a jazda autobusem, czy wyjście do sklepu to istne piekło. Udałem sie w końcu do lekarza, od tygodnia biorę lekarstwa, mam nadzieje żę się jakoś pozbieram.Chciałbym wymienić się opiniami i doświadczeniami z ludzmi o podobnych problemach dlatego tez zapisałem się na to forum. pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć krustofskii. Miło Cię poznać.

 

Uważaj na jedna rzecz, jak zaczynasz sie czuć ok, to wcale nie oznacza że jest juz ok. i to jest najgorszy moment żeby zafundowac sobie powrót do przeszłosci. pozdrawiam

Mądre słowa ;) Tzw. spoczywanie na laurach kończy się zazwyczaj spadnięciem jeszcze niżej... W nerwicy nie ma mowy o pójściu na łatwiznę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Byłem u lekarza, ktory nie chciał mi zapisac hydroxyzyny i dał mi propranalol razem z pernazyna( która wczesniej brałem własnie z hydroxyzyna podczas pobytu na leczeniu) i dodał mi jeszcze fluoksetyne.

 

[ Dodano: Dzisiaj o godz. 3:24 pm ]

a propranalol to chyba na serducho , zebym troche ochłonął.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a propranalol to chyba na serducho , zebym troche ochłonął.

 

 

acha no to dobrze bo myslalam ze to twoj lek na ogolne leczenie ;)

 

nabralam sie troszke tego leku i wiem ze jest skuteczny ale tylko na serducho a tak na parwde lepiej z tym walczyc zupelnie samemu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×