Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dzienne Wrony - Nocne Darki (czynne 24 h na dobę)


shadow_no

Rekomendowane odpowiedzi

MalaMi1001,

Nie wiem, nie mam pojęcia co to ma być i jak do tego podejść.

Mnie psycholog zmusila do malowania obrazkow kredkami na drugiej wizycie. Tak mnie to zniechecilo, ze odpuscilem i kolejnych juz nie bylo. Jakos nie moglem sie dopatrzec plusow takich metod. Czulem sie glupio bardzo i tak jakby nie traktowala moich problemow powaznie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak Wy możecie chodzić na te 'terapie'. Albo to moja ignorancja, brak wiary albo zwykły ze mnie cham bez szacunku, bo nie ma szans żeby taka osoba mnie nie zirytowała, głupimi pomysłami, błędnie wyciąganymi wnioskami, nikt nie będzie przecież mądrzejszy na temat tego co mnie trapi niż ja sam :> Żeby jeszcze jakiś psychiatra to był, mam szacunek ze względu na to, że psychiatria nie jest podobno ani trochę łatwą specjalizacją, ale ci psycholodzy, psychoterapeuci bez wiedzy medycznej, bez jaj ;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

MalaMi1001,
Nie wiem, nie mam pojęcia co to ma być i jak do tego podejść.

Mnie psycholog zmusila do malowania obrazkow kredkami na drugiej wizycie. Tak mnie to zniechecilo, ze odpuscilem i kolejnych juz nie bylo. Jakos nie moglem sie dopatrzec plusow takich metod. Czulem sie glupio bardzo i tak jakby nie traktowala moich problemow powaznie.

 

Czemu, ja bym namalował szatana zjadającego Jezusa 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie psycholog zmusila do malowania obrazkow kredkami na drugiej wizycie. Tak mnie to zniechecilo, ze odpuscilem i kolejnych juz nie bylo. Jakos nie moglem sie dopatrzec plusow takich metod. Czulem sie glupio bardzo i tak jakby nie traktowala moich problemow powaznie.
No właśnie też się tak poczułam. A właściwie to nie, poczułam się jakby mnie traktował jak idiotkę, jak kogoś z niedorozwojem umysłowym, nie umniejszając i nie obrażając nikogo cierpiącego na tą przypadłość. Pójdę chyba jeszcze w piątek, jeśli nic się nie zmieni szukam innego terapeuty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

MalaMi1001,
Nie wiem, nie mam pojęcia co to ma być i jak do tego podejść.

Mnie psycholog zmusila do malowania obrazkow kredkami na drugiej wizycie. Tak mnie to zniechecilo, ze odpuscilem i kolejnych juz nie bylo. Jakos nie moglem sie dopatrzec plusow takich metod. Czulem sie glupio bardzo i tak jakby nie traktowala moich problemow powaznie.

Zależy co malowałes :mrgreen:;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to zawsze lepsze niż nadawanie kamieniom imion :pirate:

WUt :pirate::lol::lol::lol::lol::lol: ?

 

Z tego co widzę,to moja terapeutka to był full wypas,ani jednych dziwnych pomysłów :mrgreen:

Też czytam i się dziwie co Wy tam robicie na tych terapiach :bezradny: może to jakieś nowatorskie metody a moja jest 100 lat za murzynami :?:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to zawsze lepsze niż nadawanie kamieniom imion :pirate:

To ja myślałem, że trafiłem beznadziejnie, ale widzę nie, babka była infantylną ignorantką z hamerykanskim usmiechem pseudo-sukcesu na umalowany ryju, ale nie kazała mi rysować , nazywać kamieni, :hide: i grać w jakies choojowe gierki. :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Calineczka1990, hej

Masked_Man, to musiałes się pięknie schlać jak nie pamietasz ;)

Najlepsze jest w tym to, ze tylko rozmowy z ta Panna nie pamietam. Reszte w miare ogarniam. Ze tez na taki moment musialo mi sie trafic urwanie filmu :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Calineczka1990, hej

Masked_Man, to musiałes się pięknie schlać jak nie pamietasz ;)

Najlepsze jest w tym to, ze tylko rozmowy z ta Panna nie pamietam. Reszte w miare ogarniam. Ze tez na taki moment musialo mi sie trafic urwanie filmu :?

 

 

A może to i lepiej bo się nie spinałeś? :pirate:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×