Skocz do zawartości
Nerwica.com

[Bielsko-Biała]


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

ja na kilku egzaminach byłam po hydroksyzynie, bo nie byłam w stanie dojechać (bus 40 minut + zapchany autobus miejski 20 min). no i wyglądało tak, że te dwie tabletki mocno mnie otumaniały, może dlatego nie poszło najlepiej... :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co do tego klepania kasy... wielu ludzi narzekało (narzekało, nie wiem jak jest teraz), że egaminatorzy to ciule, że sie czepiają, że oblewają za nic, a oni biedni zdają tyle razy, bo WORD chce kase od nich wyciągnac, itd. No ludzie... bez przesady. Oni na brak klientów nie narzekają.

 

 

UnityMitford, weź sobie egzamin na godzinę 7 czy 8. Przyjemnie sie zdaje z rana :smile:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

egzaminatorzy sa nieprzyjemni, ale za kazdym razem oblewalam z wyraznej wlasnej winy. tylkojeden dupek bez powodu darl na mnie morde. a z kasa mialam jedna beznadziejna sytuacje - nie moglam odwolac egzaminu dzien przed nim (tragiczny stan psychiczny i zazywanie relanium z pogotowia). powinnam wczesniej przewidziec, ze bede sie zle czula i wtedy odwolac egzamin :: )))))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy ja wiem, czy mogłabyś przewidziec... każda zdawka jest b. stresująca, ale w końcu sobie poradzisz :)

 

tylkojeden dupek bez powodu darl na mnie morde

 

czy to nie pan Sarnecki? :P on sie drze na wszystkich, na wszystko, sapie, rękami tłucze o poduszkę powietrzna przed nim, o drzwi, o fotel... czub. :D a jakie ma teksty... szkoda cytować

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja się na prawo jazdy wybieram, tzn kurs i dwa egzaminy miałam prawie dwa lata temu, więc nie wiem czy wystarczy się zapisać na dodatkowe jazdy i egzamin teoretyczny i praktyczny, czy od nowa robić cały kurs. Ktoś się orientuje jak to jest? Aczkolwiek panicznie się tego boję :hide:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Calineczka1990, z tego co pamiętam było tak, że jeśli zdałaś teorie to moglas podchodzic tylko do praktyki ale przez ROK. W Twoim przypadku, musisz zapisać sie na teorie + praktyke, jeśli nie zdałaś więcej niż 3x to musisz mieć dodatkowe godziny wyjeżdzone.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Calineczka1990, no, tylko sprawdz czy nie musisz zrobic od nowa kursu, na tych nowych zasadach by sie przydalo, bo egzaminy inaczej teraz wygladaja. Albo idz na kozaka, improwizować bedziesz :mrgreen: wg mnie to z 5-10 max h dodatkowych i mozesz cisnąć na egzamin jeśli sie da.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy ja wiem, czy mogłabyś przewidziec... każda zdawka jest b. stresująca, ale w końcu sobie poradzisz :)

tekst o przewidzeniu dolegliwości zaserwowała mi pani z WORDu :mrgreen:

 

czy to nie pan Sarnecki? :P on sie drze na wszystkich, na wszystko, sapie, rękami tłucze o poduszkę powietrzna przed nim, o drzwi, o fotel... czub. :D a jakie ma teksty... szkoda cytować

hahaha : D Sarnecki raz mnie egzaminował i bardzooo miło go wspominam. całą drogę był spokojny, uprzejmy, spowodowałam naprawdę głupie zagrożenie ruchu, kierowcy pukali się w czoła omijając mnie, a Sarnecki kompletny luzik, potem się ze mnie śmiał gdy opowiadałam mu o moich wcześniejszych egzaminach i sypał różnymi anegdotkami z rękawa :great:

ten mój okropny to był Zygmunt Pyc. za karę ( 8) ) w drodze powrotnej nie odezwałam się do niego ani słowem :mrgreen:

 

jeśli nie zdałaś więcej niż 3x to musisz mieć dodatkowe godziny wyjeżdzone

teraz już tak nie jest.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

UnityMitford, może miał dobry okres :D bo własnie ludzie mówią ze to psychopata.

 

Kestrel, mogłoby spowodować przerwanie egzaminu, bo 'kierujący pojazdem powinien zachowac szczegolna ostroznosc i skupic się na drodze' :D no chyba, ze zaparkujesz, wtedy samochod jest zabezpieczony i mozna działac :pirate:

 

teraz już tak nie jest.

 

UnityMitford, to jak ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

koszykova, chyba nie trzeba robić żadnych dodatkowych godzin jazd. ja zdawałam 6 razy i nikt mi o tym nic nie mówił, instruktor na kursie też o tym nie wspominał. teoria ma pół roku ważności. póki płacisz - zdajesz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×