Skocz do zawartości
Nerwica.com

<<<Zatoka Nudystów<<<


Kalebx3 Gorliwy

Rekomendowane odpowiedzi

Właśnie zrobiłem, bardzo fajne ćwiczenia, tak skonstruowane że mam do końca siłę ćwiczyć a jednocześnie czuję ból w mięśniach.

Duży plus za ćwiczenie na dolny brzuch które nie obciąża w ogóle L5 :great:

 

kupmitrumne, jak chcesz mieć mniejsze zakwasy po brzuszkach to na początek i na koniec rób przeprost z głębokim oddechem albo chociaż sfinksa, to ładnie rozciąga brzuch.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może jestem gdzieś na youtubie, bo mnie ktoś tam kręcił, ale nigdy nie szukałem. Byłem porobiony, ale szedłem z klasą ;) bo alkohol był tylko mniejszą częścią składową mojego porobienia. Poza tym byliśmy tam dużą grupą, a wiadomo że wtedy odwaga też idzie w górę. Kiedy byłem w środku akurat podjechał Solid Security,ale chyba nie za bardzo wiedzieli co zrobić, bo tylko się uśmiechali. Koniec końców nocna przygoda i tak zakończyła się w "hotelu dla mniej trzeźwych" dzięki naszym kochanym służbom, mimo że byłem grzeczniutki i uśmiechnięty, żaden agresor.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Swoją drogą ciekawe czy te nagrania by mi udostępnili jakbym grzecznie poprosił. Miałbym co wnukom pokazywać jaki to dziadek był kozak :pirate:

 

-- 13 lis 2013, 01:17 --

 

Odwalić taką akcję, a kilka miesięcy później telepać się na samą myśl o wyjściu z domu :roll:

Jak dwie zupełnie inne osoby...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ja coś robię źle że przy niektórych bolą mnie mięśnie szyi po bokach? Jakbym nie próbował nie potrafię ich rozluźnić.

 

To z pewnoscia cos zle robisz. Zginasz pewnie kark za mocno. Musisz go askerowac 1 i 2 reka a pracowac ma tylko brzuch przy tych spieciach. Jak czujesz ze kark jest napiety to ustaw sie tak zeby byl rozluzniony i cwicz dalej:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kupmitrumne dobrze pisze, ja też ćwiczę dla siebie, dobrego samopoczucia (i zdrowia - zauważyłem proporcjonalną zależność między ćwiczeniem a zdrowym kręgosłupem).

 

-- 13 lis 2013, 13:01 --

 

Ja jestem niewinny, piszę jak najbardziej na temat

jak śmiesz!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kupmitrumne dobrze pisze, ja też ćwiczę dla siebie, dobrego samopoczucia (i zdrowia - zauważyłem proporcjonalną zależność między ćwiczeniem a zdrowym kręgosłupem).

 

-- 13 lis 2013, 13:01 --

 

Ja jestem niewinny, piszę jak najbardziej na temat

jak śmiesz!

 

Typowy skorpion i buntownik w życiu, to chociaż tu świruję normalnego 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×