Skocz do zawartości
Nerwica.com

<<<Zatoka Nudystów<<<


Kalebx3 Gorliwy

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem wlasnie jak ma sie on do spalania tluszczu ...no rzezbienia i wyrabiania miesni jest na pewno niezly..

 

ale w komentarzludzie pisza ze tracili szybko fat.

 

 

 

No no kupmitrumne i za miesiac wklejaj nowe fotki:). Te krotkie spiecia to ogolnie najlepsza metoda na rzezbienie brzucha.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mam teraz w hooj fatu na brzuchu nic by mi nie dal taki trening

nie gadaj głupot, taki trening jest dobry dla każdego, po prostu dłużej Ci zajmie (tak jak mi)

 

-- 12 lis 2013, 18:49 --

 

Jeszcze od dzisiaj robię pompki wg metody Paula Wade. Z ćwiczeniami z mel b za wolno to idzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Smiac mi sie chce jak sobie przypomne jak ja kiedys wygladalem. 93 kilo wagi przy wzroscie 180 cm , klata 110 , w lapie 41 cm plecy szersze od szafy. Brzuch jak ta lala. Ale powiem wam , ze gdyby nie ssri to ja bym nigdy nie osiagnal takich efektow. Na paroksetynie czulem cos zupelnie innego po treningach na czysto. Dobre scierwo te wszystkie leki:)

 

Na silce nie bylem juz 2 lata ..teraz mam manie odchudzania i juz waze 83 kilo ale chcialbym zejsc do 75 kilo zeby odzyskac dawna szybkosc bo miesnie wszywtko blokuja..ale nie latwo pozbyc sie tego na co pracowalo sie kilka lat. :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×