Skocz do zawartości
Nerwica.com

ARYPIPRAZOL (Abilify, Abilify Maintena, Apiprax, Apra, Apra-swift, Aribit, Aribit ODT, Aricogan, Aripilek, Arypiprazole Aurovitas/ Orion/ +pharma/ Sandoz, Aspixor, Arypiprazol Glenmark, Aryzalera, Asduter, Explemed)


plasticsurgery

Czy arypiprazol pomógł Ci w Twoich zaburzeniach?  

89 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy arypiprazol pomógł Ci w Twoich zaburzeniach?

    • Tak
      59
    • Nie
      15
    • Zaszkodził
      26


Rekomendowane odpowiedzi

To co pisalem na poprzedniej stronie to jeszcze nie byl koniec, zygalem w nocy jak kot. Wlasnie sie obudzilem. Pisze z komorki bo przeciez wstac nie moge. Obudzil sie wykrecony jakbym wjebal caly kox Maradony... Wyc mi sie chce. Pol tableteczki taka mi krzywde zrobilo. Dzis boje sie wziasc... Czuje sie bez silny. Co robic? Czy to tylko wczoraj? Czy to lek nie dla mnie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Asmo ja bym juz na Twoim miejscu tego nie brala. Idz do lekarza i opowiedz o wszystkim.

 

Mi lekarka zmniejszyla z pol tabletki na cwiartke !!! Hehe.. Mikroskopijna czesc tableteczki a i tak mnie usypia.

Nie wiem juz co robic, czy ta sennosc za jakis czas minie?

Solian mam brac popoludniu..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, że już nie wezmę. Mało się co nie przekręciłem. Chyba do wizyty zostanę na Olanzapinie albo spróbuje się jakoś skontaktować z moją lekarką, bo wiem w którym szpitalu pracuje i moge ją znaleźć. 5min rozmowy napewno mogła by poświęcić. Dobrze, że to tylko 3.20zł kosztowało.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie moge zrezygnowac calkowicie z solianu bo on mi pomaga na nerwice natrectw

Jesli Abilifi zacznie działać przecipsychotycznie to i natręctwa Ci miną. Natręctwa to część schizofrenii.

 

Trudny z Ciebie pacjent. Nic tylko stawiasz warunki. Nie chciałabym Cię leczyć :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ahma, no nie wiem jak u Ciebie,ale faktem jest, że natręctwa wystepują również przy schizofrenii.

 

 

Wzięłam 7,5 mg. Czuję się super. Nie mam niepokoju choć lekarka ostrzegała i zapisała mi Cloranxen dodatkowo. Mam tylko nieostrewidzenie. Mam dojść do 1,5 tabletki bądź 2 czyli 30 mg w zależności jak będę się czuła.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2 podejście do abilify z polecenia lekarki bo mimo tego co przeżyłem uważa, że to dobry lek. Mam brać 1/4 tabletki czyli 3,25mg bo 1/2 tabletki mnie prawie zabiła, jak sobie przypomne te rzyganie to mnie skręca. Ale wziąłem rano narazie czuje sie ok, troche jak przy wysokim ciśnieniu ale mierzyłem mam wporządku. I co jakiś czas ciarki mnie przechodzą. Mam nadzieje, że będzie dobrze zobaczymy za pare godzin. Mam nadzieje, że tylko wtedy organizm tak zareagował, że pierwsze śliwki robaczywki.

 

-- 08 lis 2013, 23:46 --

 

O dziwo dzisiaj bez takich przygód i rewelacji jak ostatnio. Chyba jednak pierwsze śliwki robaczywki. Zobaczymy za pare dni jak będzie stężenie stacjonarne. Miałem może z 2 razy mdłości ale lekkie i krótkie. No i pociłem się idąc ulicą mimo że było mi zimno. Miałem też wrażenie naćpania... tramwaj wydawał się w środku jakiś przejrzystszy bardziej czytelny, światło pięknie go oświetlało... momentami widziałem wszystko w jakimś lepszym kolorycie co optymistycznie nastawia. Czy to lek po tak małej dawce? Ja myśle, że tak bo różnica, bo nigdy takich stanów nie doświadczałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja od dziś 5mg i na tej dawce dolece do wizyty za 6dni i niech decyduje. Mdlosci doszly ale nie zbyt dlugie i naszczescie poki co nic z nich nie wynika. Momentami mam uczucie pobudzenia i aktywnosci a momentami zmeczenia i sennosci. Kiepska sprawa taka bujanka - stad pytanie do osob co dluzej biora - czy to uczucie przejdzie za jakis czas?

Do tego momentami czuje sie nacpany prawie jak na amfetaminie, ale bez eufori:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×