Skocz do zawartości
Nerwica.com

Nocne Darki - czynne 23:00 - 6:00


scrat

Rekomendowane odpowiedzi

Kestrel, w ogole ta bitwa jakas bezsensowna jest. Najpierw bylo 2 typkow i Pokemon vs kilkudziesieciotysieczna armia (z czego walczy moze 10 ludzi, a reszta to patrzy) potem jeden schwytal Pokemona i sie zrobilo 1v1v40ilestamtysiecy i tyle czasu sie pieprza z tymi dwoma gosciami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kestrel, moze nie, zeby zaraz rozpuszczali ciala w kwasie, co by nie bylo dowodow zbrodni (jak to bylo w Breaking Bad), ale zgadzam sie z Toba. Z drugiej strony jednak to jest shounen i nie ma co liczyc na jakies brutalne akty, jednakze mimo to poziom mangi ma tendencje spadkowa od tak mniej wiecej nawrocenia Nagato. Oczywiscie zdarzaly sie fajne momenty, np. Sasuke vs Danzo czy Naruto&Bee vs Tobi i 7 Pokemonow, ale tak poza tym to mozna chyba tylko narzekac :

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1234qwerty, Widziałem nędzną cenzure w wykonaniu PL telewizji

Jestem ciekaw jakby cenzurowali takiego Gantz'a,hellsinga ultimate,czy genocybera .

Tomcio Nerwica, Czamplo przeca zajebisty był w jeden dzień zmiotłem,ten opening,ten koniec tego animu,pure epicness

Drugie dla mnie epickie anime o samurajach -zawsze i wszędzie gintama,ale tylko poważniejsze odcinki,Jakie to jest epickie :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aranjani, yes or not. There is not maybe - pozwolilem sobie przeksztalcic slynny cytat Mistrza Yody :P

 

Tak sobie ogladam ten filmik traktujacy o przemianie Waltera White'a: http://www.youtube.com/watch?v=X6eSrcfqEtY i sie zastanawiam czy jest to mozliwe, by facet majac 50 lat i bedac do tej pory czlowiekiem raczej spokojnym, kochajacym swoja rodzine moglby zmienic sie przez nastepne 2 lata w zimnego skur****a bez serca (dalbym jeszcze okreslenie: socjopata, ale nie byl nim do konca)? Czy ludziom, ktorzy sa takimi bezdusznikami, psychika nie wykrzywia sie za mlodu?

 

-- 27 paź 2013, 00:12 --

 

Kestrel, cenzurowac Hellsinga? 95% scen by bylo ocenzurowanych :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kestrel, w polskiej wersji jest taka sama jak chociażby u angoli. A mi chodziło o cenzurowanie przez japońców.

 

Co do cenzury Naruto, które jeszcze było puszczane kiedyś na Jetix to moja ulubiona scenka to Asuma z papierosem. Za każdym razem jak się odzywał, ekran przełączał się na tryb panoramiczny, żeby czarnymi paskami ukryć peta XD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masked_Man, ale żebyś widział jak to wygląda. Jak się bawią w spłaszczanie i rozszerzanie ekranu za każdym razem jak człowiek panorama się odzywa XD

 

I w ogóle wycięto też sceny o tym, że Jiraya jest zboczeńcem przez co odcinek w którym się pojawił trwał jakieś 16 minut :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×