Skocz do zawartości
Nerwica.com

[Warszawa] Nasza Stolica


Don Pablo

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć.

Jestem tutaj nowy ale z tego co widzę pojawiały się juz w tym wątku podobne posty a więc mam nadzieję że nie zaburzam żadnego porządku.

Chętnie popiszę (ewentualnie jeżeli ktoś jest z Warszawy spotkam się) z osoba/osobami które cierpią na nerwice lękową. Niestety sam cierpię na nerwice i wiem jak czasami potrafi to utrudnić życie. Dlatego jeżeli ktoś poszukuje bratniej duszy z którą chciałby porozmawiać o nerwicy i nie tylko prosze o kontakt na priv.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I ja jestem. Mam 19 lat. Od niedawna na forum. To moje początki tutaj. Właściwie nie jestem typem człowieka który się angażuje w różne fora internetowe, a raczej tego unikam. Ale tu zrobiłam wyjątek. Także pozdrawiam i witam wszystkich. Mieszkam w Warszawie od niedawna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jutro będzie ogólnopolska demonstracja przeciwko hodowaniu zwierząt na futra, rozpoczęcie godz 13 na placu zamkowym i później przemarsz pod sejm, przyjeżdżają ludzie z całej Polski, potrzeba dużej frekwencji, bo jest szansa na zakaz takich hodowli w Polsce (w sejmie powstaje projekt nowelizacji ustawy o ochronie zwierząt), tutaj filmik o tym jak wygląda hodowla - śledztwo w 52 polskich fermach w latach 2011-2012

przyjdźcie pokrzyczeć w dobrej sprawie, z doświadczenia wiem, że na takich manifestacjach czuje się jedność z setkami osób, które są wobec siebie życzliwe, bo działają we wspólnej sprawie, pozytywna energia, poczucie uczestniczenia w czymś ważnym, nawet ci stojący z boku są mile widziani, tak więc zapraszam, to nic nie kosztuje, a może zaoszczędzić życie milionom lisów, norek i innych zwierząt hodowanych na futra.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jutro będzie ogólnopolska demonstracja przeciwko hodowaniu zwierząt na futra, rozpoczęcie godz 13 na placu zamkowym i później przemarsz pod sejm, przyjeżdżają ludzie z całej Polski, potrzeba dużej frekwencji, bo jest szansa na zakaz takich hodowli w Polsce (w sejmie powstaje projekt nowelizacji ustawy o ochronie zwierząt), tutaj filmik o tym jak wygląda hodowla - śledztwo w 52 polskich fermach w latach 2011-2012

przyjdźcie pokrzyczeć w dobrej sprawie, z doświadczenia wiem, że na takich manifestacjach czuje się jedność z setkami osób, które są wobec siebie życzliwe, bo działają we wspólnej sprawie, pozytywna energia, poczucie uczestniczenia w czymś ważnym, nawet ci stojący z boku są mile widziani, tak więc zapraszam, to nic nie kosztuje, a może zaoszczędzić życie milionom lisów, norek i innych zwierząt hodowanych na futra.

Chętnie bym poszedł, ale jeszcze się kuruję. :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×