Skocz do zawartości
Nerwica.com

...


A.

Rekomendowane odpowiedzi

Czasem tak to bywa, że jak się sypie to wszystko na raz. Ale jeśli tak się już dzieje, ważne jest, aby doszukiwać się tego dobrego, które mimo wszystko nadal przy Nas tkwi. Ważne jest również nastawienie: czasem warto coś stracić, aby coś zyskać ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zwolnij trochę. Daj sobie czas. Nie wszystko na raz. Obniż poprzeczkę. Zacznij od drobiazgów. Rozejrzyj się wkoło. Na pewno znajdziesz jeszcze mnóstwo rzeczy, które Cię cieszą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spróbuj sobie jakoś urozmaicić naukę ale przede wszystkim wyjdź chociaż na spacer raz za kiedy. Wiesz, to nie tak, że 'łatwo mi się mówi'. Gdybym nie przeżyła podobnych okoliczności nie odzywałabym się na temat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

o talk dałam z siebie wszystko i nie zdała, a musze przyznac ze duzo sie nauczyłam i duzo umiałam. nawet nie moge powiedziec ze jakos chamsko pytal - jedyna rzecz ktora umialam pobieznie a on o nia zapytal. inna sprawa, ze potem pytania dawal bajkowe bo mu sie spieszylo wiec inni mieli pytania proste jedna osoba miała " niech pani opowie o swoim ulubionym..." swetnie, nie... dlaczego ja zawsze musze miec pech, to chyba rodzaj selekcji naturalnej - idioci musza zostac wyelimoiwani

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×