Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dzienne Wrony - Nocne Darki (czynne 24 h na dobę)


shadow_no

Rekomendowane odpowiedzi

Calineczka1990, "młodzi emeryci" :mrgreen: (vide idę spać wcześnie,wcześnie wstaję :mrgreen: )

Masked_Man, Jeśli ktoś zadaje ci cios,odpi*** mu rękę siekierą.

amelia83, dobre wrażenie :mrgreen: ?

Kestrel a nie lepiej wystawić coś ostrego by gość sam sobie na to pięść nabił i nie uderzył wcale? :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja wyrosłąm z szalonych imprez a kiedyś też lubiłam i często imprezowałam ale juz nie mam 20 lat :P

 

Ja również całe trzy klasy liceum balowała , a teraz zwyczajnie mi się nie chce , wole iść na jakąś domówkę albo na piwo ze znajomymi niż tańczyć w jakimś klubie :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja wyrosłąm z szalonych imprez a kiedyś też lubiłam i często imprezowałam ale juz nie mam 20 lat :P

 

Ja również całe trzy klasy liceum balowała , a teraz zwyczajnie mi się nie chce , wole iść na jakąś domówkę albo na piwo ze znajomymi niż tańczyć w jakimś klubie :roll:

ja też dokłądnie tak wolę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jako 20 letni gimbus (co to,to nie,ktoś może mnie wyzwać od spasionych nołlajfów psycho zjebów przybije mu piątkę (i nóż w bebechy) bo to prawda) ale i tak - 2,5 roku temu jebłem szkołą na rzecz pracy,pogłębiłem nałóg internetów, żegnaj młodości.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Calineczka1990, "młodzi emeryci" :mrgreen: (vide idę spać wcześnie,wcześnie wstaję :mrgreen: )

Masked_Man, Jeśli ktoś zadaje ci cios,odpi*** mu rękę siekierą.

amelia83, dobre wrażenie :mrgreen: ?

Kestrel a nie lepiej wystawić coś ostrego by gość sam sobie na to pięść nabił i nie uderzył wcale? :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Herbapol chyba ma najmniej naturalny skład :roll: ... Ja ostatnio u siostry piłam nalewkę kukułkową (babcia jej robiła) i powiem , że była pyszna i dosyć wysoko procentowa , więc szybko miałam helikopter w głowie (mam słaby łeb)

 

-- 04 paź 2013, 20:39 --

 

Kestrel, trochę upasiony ten konik (?) :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×