Skocz do zawartości
Nerwica.com

Brzydota


owsik

Rekomendowane odpowiedzi

zima, ze swiat jest piekny, gdy twoja pala dynda ku uciesze gawedzi.

ze twoje jajka w jesien marzna, choc uszyles sobie na nie gustowny, moherowy pulowerek

ale i tak cie to nie odstrecza od twojej zyciowej misji pokazywania klejnotow starszym paniom w windzie.

-to wlasnie mysle ja, ekshibicjonista 8) -

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zima, blyskiem w oku i stwardnieniem sutkow (nim winda dojedzie na 10 pietro, da sie znalezc pod ich starymi swetrami sterczace sutki, gdzies w okolicy pepka). czasem tez zaprasza takiego smialego mlodzienca na zupe ogorkowa i nastepny odcinek "na wspolnej".

 

da sie z nimi zaprzyjaznic. moim zdaniem nasza kultura nieslusznie skazuje stare rupieciary na spoleczna banicje, mi one okazuja zawsze duzo milosci.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zima, ?! :shock:

myslisz, ze dla idiotycznych jaj bym sie tu produkowal?!

 

-- 18 wrz 2013, 22:21 --

 

Dżejmson, ej ej, to nie diagnoza, tylko podejrzenie. Takze tez pochopnych slow.

Ale moja terapia na szczescie mi pomaga :great:

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zima, raban robi, ale juz u niej na zarwanym tapczanie.

 

-- 18 wrz 2013, 22:25 --

 

khaleesi, raptem cztery papieroski. :angel:

 

-- 18 wrz 2013, 22:30 --

 

dobra, niech ktos juz wywali ten temat xd :pirate:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie! Może autor topiku powinien przenieść swoją uwagę na inne członki ! ( niż twarz o ile można ją nazwać członkiem, czemu w sumie nie ) Odwracać czymś uwagę. Czy zapamiętuje się twarze exhibicjonistow? nie. :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Autodestrukcja, czy kobieta bylaby w stanie stworzyc w swojej glowie wiez emocjonalna z facetem w oparciu o obraz tylko jego np. fiutka i jajek? Jest to kwestia wysoce dyskusyjna. Chociaz- jako facet- nie wypowiem sie, trudno uchwycic mi niuanse kobiecej percepcji.

 

Chyba, ze chodzi tylko o robienie dobrego, pierwszego wrazenia. Wtedy taka taktyka powinna miec sens, i mozna by ja polecic Owsikowi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

NieznanySprawca, Biorąc pod uwagę narzekania owsika że jest skreślany na starcie to tak - wizja dotyczyłą pierwzsego wrażenia, przemycenia jego osoby do głowy tej potencjalnej kobiety ; )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Autodestrukcja, nie zgodze sie z Toba. fakt- najpierw patrzysz na czlonka, a potem na twarz.no i przy okazji na inne gabaryty. jak twarz i cialo sa pociagajace to se myslisz- "czemu nie zrobi tego po bożemu". a jak jest brzydki- to rozgladasz sie czy w poblizu nie ma patrolu,zeby donieść! :twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

za to pewnie się nie idzie do więzienia ale tam by miał branie niezależnie od wyglądu ( o to chodziło przecież )

 

-- Cz wrz 19, 2013 4:28 pm --

 

(ale ciiiii, owsik ma lepszy dzien, nie odzywam się, nie chcę mącić:D)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×