Skocz do zawartości
Nerwica.com

[Poznań] Poznań...okolice...


drań

Rekomendowane odpowiedzi

No to teraz ja "zablysne" jestem zalamana!!! Jak juz pisalam zdenerwowalam sie juz na sama mysl ze mam dojechac do centrum i postanowilam pobiegac zeby sie rozladowac podczas biegu bylam caly czas "na nerwie" myslalam gdzie po drodze jest jakas toaleta tak na wszelki wypadek-nie wiem czy tez tak macie? Ale to pikus bo jak dobieglam do domu to mnie cala obsypalo krostkami mam spuchniete kostki dlonie i nos-nie wiem dlaczego akurat nos :D i zastanawiam sie czy to przypadek czy tak moze byc ze stresu-nie musze juz mowic ze jestem cala w panice!!!leze trzese sie i nie jestem w stanie nic zrobic :( do d...! A mieszkam kolo panoramy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie masz czegoś w stylu Zomiren żeby zlikwidować "biedę" ? Ja tak robię na szeroko pojętą biedę choć nerwicy nie mam (miałem kiedyś, też pomagał). Pozatym musisz sobie wmówić, że poznasz nowych ludzi i może to będzie początek czegoś nowego, przecież o to Ci chodziło - Walcz. Ja akurat nie mam z tym problemów, ale kiedyś miałem coś innego więc wiem co czujesz. A na marginesie pw odczytaj.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej, dzięki bardzo za dzisiejsze spotkanie! Chociaż "tradycyjnie" po swojemu się zawieszałam, to i tak jestem pod wrażeniem sympatycznej atmosfery. Pozdrawiam wszystkich z dzisiaj i do następnego :)

 

P.s. Oczywiście w dalszym ciągu zapraszam każdego na wycieczkę po stadionie :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie każdy na spotkaniach pije alkohol. :P

Już niedługo 8)

A co? Rzucasz leki? :D

Nie, nie, co ty, żeby znowu przechodzić przez ten koszmar?

Musi mi organizm się przyzwyczaić do weny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A moze jest ktoś z jeżyc? w zwiazku z tym, że jestem odrobine zaniepokojona przeprowadzka do Poznania , chętnie spotkałabym sie z kims kto może mieszka w pobliżu. Moge zaproponowac papierosa przy kawie, kawe przy papierosie. ale też swoje towarzystwo. :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najbliższe spotkanie forumowe odbędzie się w sobotę, 21 września o godzinie 19:00. Zbieramy się pod pręgierzem, liczymy na liczne przybycie i oczywiście zapraszamy nowe twarze. Do zobaczenia :D

Tym razem zbieramy się pod pręgierzem i pójdziemy do jakiegoś pubu pewnie. A zazwyczaj siedzimy w Van Gogh'u.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najbliższe spotkanie forumowe odbędzie się w sobotę, 21 września o godzinie 19:00. Zbieramy się pod pręgierzem, liczymy na liczne przybycie i oczywiście zapraszamy nowe twarze. Do zobaczenia :D

Tym razem zbieramy się pod pręgierzem i pójdziemy do jakiegoś pubu pewnie. A zazwyczaj siedzimy w Van Gogh'u.

mam nadzieję, że wypali ^^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najbliższe spotkanie forumowe odbędzie się w sobotę, 21 września o godzinie 19:00. Zbieramy się pod pręgierzem, liczymy na liczne przybycie i oczywiście zapraszamy nowe twarze. Do zobaczenia :D

Tym razem zbieramy się pod pręgierzem i pójdziemy do jakiegoś pubu pewnie. A zazwyczaj siedzimy w Van Gogh'u.

mam nadzieję, że wypali ^^

 

A czemu miałoby nie wypalić? Stali bywalcy będą na pewno, a jest ich dosyć sporo. Jednak fajnie, gdyby przyszły również nowe twarze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×