Skocz do zawartości
Nerwica.com

Jak pozbyć się popędu|potrzeby bliskości?


Rekomendowane odpowiedzi

wykończony, No przecież pisał. Nielogiczne zachowania, zmienianie zdania z dnia na dzień, zakłamanie i tu poszedł przykład, że go dziewczyny okłamują, a potem się tłumaczą, że to dla jego dobra, to że nigdy nie wiadomo o co im chodzi, nie wyrażają się jasno, nie są konkretne, kręcą, mataczą itd.

 

Gepardo stwierdził też, że te wszystkie cechy znikają jak się kobiecie zapłaci i wtedy już nie jest irytująca.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wykończony, No przecież pisał. Nielogiczne zachowania, zmienianie zdania z dnia na dzień, zakłamanie i tu poszedł przykład, że go dziewczyny okłamują, a potem się tłumaczą, że to dla jego dobra, to że nigdy nie wiadomo o co im chodzi, nie wyrażają się jasno, nie są konkretne, kręcą, mataczą itd.

 

Gepardo stwierdził też, że te wszystkie cechy znikają jak się kobiecie zapłaci i wtedy już nie jest irytująca.

dziwne stwierdzenie nie wszystkie kłamią

i niech skończy z tymi pieniędzmi ku....... mać :evil:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bittersweet, mówisz o tych przykładach co je wypisałem?

Jakby nie patrzeć, to mimo, że mam nikłe doświadczenie z kobietami, to część z tych rzeczy potwierdza moja obserwacja. Chociaż dowodzi to tylko tego, że istnieją takie kobiety.

 

Poza tym nic nie wiem o przemianie kobiecej psychiki pod wpływem zastrzyku gotówki, ale nie planuję się przekonywać :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wykończony, No przecież pisał. Nielogiczne zachowania, zmienianie zdania z dnia na dzień, zakłamanie i tu poszedł przykład, że go dziewczyny okłamują, a potem się tłumaczą, że to dla jego dobra, to że nigdy nie wiadomo o co im chodzi, nie wyrażają się jasno, nie są konkretne, kręcą, mataczą itd.

 

Gepardo stwierdził też, że te wszystkie cechy znikają jak się kobiecie zapłaci i wtedy już nie jest irytująca.

dziwne stwierdzenie nie wszystkie kłamią

i niech skończy z tymi pieniędzmi ku....... mać :evil:

dobra tu nie zauważyłem braku logiki w tym poście od razu

"jak im dasz kasę to są logiczne"

znaczy że mi mózg się przeciążył czas na memotropil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gepardo, powiem Ci w sekrecie,ze gdybym ja była mężczyzna to chyba wolalabym byc gejem

 

No no :lol: Coraz ciekawsze pomysły idą w kierunku autora :lol: Jak tu wejdzie to jego mina będzie warta milion zielonych :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1234qwerty, myślałem że Ty coś przekręcasz

a to on tak bez sensu pier...

albo czytałem to i źle zrozumiałem

 

Bez sensu to ty pier......, bo podsuwasz założycielowi wątku pomysły o lekach, nawet nie czytając o jego problemie :yeah:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×