Skocz do zawartości
Nerwica.com

Jak pozbyć się popędu|potrzeby bliskości?


Rekomendowane odpowiedzi

czym jest dla Ciebie szczęście?

 

No na pewno jest poczuciem tego, że jest się znaczącą osobą zarówną dla siebie jak i dla jakiś osób. Szczęście to też czerpanie radośći z życia a nie czerpanie jakieś goryczy. Szczęściem nie nazwałbym np bycia samotnym. Trzeba mieć dla kogo żyć. Nie jedynie dla siebie. Dawać innym osobom radość ze swojej obecnośći. Nie chce tutaj filozofować ale nie potrafię ubrać tego w jakąś definicję.

 

-- 07 wrz 2013, 21:32 --

 

Gepardo, albo masz os anankastyczną

 

Nie mam. Ja unikam irytacji i tyle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wykończony Irytujące jest zachowanie kobiet. Jest pokręcone bez ładu. Jest pokomplikowane, zakłamane bez logiki często. Kobiety komplikują najprostsze sprawy.

 

zima Jeśli chodzi w kategorii "partnerka" to ja nie myślę o takiej. Ale taka partnerka nie powinna mnie irytować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak dziewczyna z powodu wysokiego libido pójdzie do jakiegoś typka to już przyczepiona zostanie do niej etykietka że jest łatwa

ale niektóre kobiety mają w dupie etykietki ( i nie tylko to ) i jakoś z tym żyją

Ale nie chce mieć żadnej suki

ja też , wolałbym buldoga

 

A tak na poważnie , to są pewne potrzeby od których się uciec nie da , jesteśmy tak skonstruowani , bo największa suka jaką jest natura , miała taki kaprys i musimy się z tym pogodzić , w końcu nie można mieć w życiu wszystkiego czego się chce .

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wykończony, no tak , ale jest różnica między kontrolowaniem a całkowitym pozbyciu się swoich potrzeb . Ta sztuka udaje się , tylko ludziom w karcerach albo rozbitkom , ale oni robią to nie jako z przymusu .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×