Skocz do zawartości
Nerwica.com

PAROKSETYNA (Arketis, ParoGen, Paroxetine Aurovitas, Paroxinor, Paxtin, Rexetin, Seroxat, Xetanor)


Ania

Rekomendowane odpowiedzi

mogą być to mioklonie.. inaczej zrywania mięśniowe powstałe przez zmiany o różnym umiejscowieniu (rdzeń kręgowy, pień mózgu, kora mózgu i ośrodki podkorowe).

 

Istotą zaburzeń są krótkotrwałe skurcze (szarpnięcia) pojedynczego mięśnia lub całych grup mięśniowych.

 

-- 03 wrz 2013, 23:54 --

 

Ale moga byc to tez skutki uboczne paro..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

edytka no niestety ssri dają często takie skutki uboczne, serotonina jest odpowiedzialna m.in za termoregulacje organizmu stąd możesz odczuwać uczucie gorąca, ja też po ssri budzę się mokry i mam nasiloną potliwość, przy wysiłku fizycznym to już całkiem zalewa mnie pot. Możliwe że z czasem ta potliwość się zmniejszy trochę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

edytka no niestety ssri dają często takie skutki uboczne, serotonina jest odpowiedzialna m.in za termoregulacje organizmu stąd możesz odczuwać uczucie gorąca, ja też po ssri budzę się mokry i mam nasiloną potliwość, przy wysiłku fizycznym to już całkiem zalewa mnie pot. Możliwe że z czasem ta potliwość się zmniejszy trochę.

dzieki za odpowiedz, czyli nie jestem sama w mym cierpieniu :hide::hide::smile:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam w naszym wieczornym klubie dyskusyjnym :)

 

Bylem dzis u lekarza, stwierdził, podobo wygladam lepiej niz tydzen temu, co bylebym stanie potwierdzic przed wizyta i parę godzin po niej.

Dopoki cos w robocie mnie nie wkurzyło. Generalnie dzisejszy dzien na wyokich obotrach, ale jutro sobie odpuszczam takie tempo.

Z dobrych wiadomość jest to ze odposcila mnie panika. Mysle ze to oznacze iz napiecie musiało troche spaść.

 

Lekarz nie kazal mi niczego zmieniac. Dalej 0,75 tabletki paro. Dostalem też clonozepamium doraznie. Jak zwykle blady stach po przeczytaniu

ulotki, ale okazee sie ze ludzie dostaja to na nerwice. Nie bede go testował dzisaj na noc bo doswiadczenie uczy, ze gdy człowiek nie gotowy

to lepiej zastosować cos sprawdzonego.

 

Wieslaw

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja pierdzielę, biorę po 60 mg tego świństwa dziennie koszmar. Nie można usnąć przed 3 i śpi się do 13. człowiek cały dzień chodzi przymulony i nic się nie chce. Zero motywacji. przeciwlękowo lek ok, rzeczywiście pomaga, ale depresję to chyba pogłębia. Poprawy nastroju nie ma, jak było tak jest, co najwyżej dochodzi ogólne rozdrażnienie, którego wcześniej nie było.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×