Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dzienne Wrony - Nocne Darki (czynne 24 h na dobę)


shadow_no

Rekomendowane odpowiedzi

amelia83, dzięki, właśnie znów do mnie przyszedł :) Wzięłam tego kota z okazji rozpoczęcia terapii, którą skończyłam w ten weekend. W związku z tym zakończeniem czuję się fatalnie fizycznie, tzn mam nadzieję, ze to przez emocje, bo już momentami się zastanawiam czy nie iść do lekarza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mushroom, działa, działa. Stary bierze jak najęty. Schudł 20 kg.. Ale przy spalaczu musisz być przygotowany na podniesioną temperaturę ciała no i musisz mieć zdrowe serducho bo delikatnie ciśnienie podnosi. ;)

 

-- 31 lip 2013, 21:56 --

 

Lilith, nie zasrywam swojego gniazda, a to forum jest jak dom.. ;)

Nie będzie ze mną kłopotów, no chyba że ktoś będzie próbował mnie skrzywdzić.

Wolę starcia w realu, potyczki słowne a nie pisane.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mushroom, właśnie jak się przy nich ćwiczy to się osiąga najlepsze efekty! :) obowiązkowo. To nie jest tak że spalacz plus ćwiczenia to dwa razy wyższe ciśnienie. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

amelia83, póki co to mam mieszane uczucia, ogólnie jest lepiej, dużo mi dała, ale objawy nerwicowe mi z taką mocą wróciły kilka dni temu, że szok. Zazwyczaj mi mniej więcej do wtorku przechodziło to samopoczucie, z tym że we wtorek miałam zawsze terapię, a teraz nie, więc może dlatego to trwa dłużej. Dzisiaj już trochę panikowałam z tym jak się czułam, zwłaszcza, że pogoda niestety niezbyt sprzyja mojemu samopoczuciu. A co tam u ciebie? Pamiętam cię jeszcze z czasów jak bywałam regularnie na forum.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mushroom, właśnie jak się przy nich ćwiczy to się osiąga najlepsze efekty! :) obowiązkowo. To nie jest tak że spalacz plus ćwiczenia to dwa razy wyższe ciśnienie. :)

oj, to raczej nie dla mnie, ja ostatnio jak pójdę wyrzucić śmieci albo poodkurzam to umieram z gorąca

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mark123, pisane nie zawsze są tak zrozumiałe jak słowne, poza tym ze mnie się śmieją że jestem ratlerek, najgłośniej szczekam - najszybciej spierdzielam :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mushroom, jest kilka podstawowych zasad odnośnie zrzucania wagi, poznałeś osobiście specjalistę w tej dziedzinie, mam widzę od niego :)

ludzie już z Ciebie są, więc nie pierdziel, pisz co u połówki bo nie miałam od jakiegoś czasu z nikim kontaktu. :)

 

-- 31 lip 2013, 22:06 --

 

Lilith, taki anioł forumowy? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mushroom, właśnie jak się przy nich ćwiczy to się osiąga najlepsze efekty! :) obowiązkowo. To nie jest tak że spalacz plus ćwiczenia to dwa razy wyższe ciśnienie. :)

oj, to raczej nie dla mnie, ja ostatnio jak pójdę wyrzucić śmieci albo poodkurzam to umieram z gorąca

Dla mnie idealne, biegam po godzinę/półtorej prawie codziennie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mushroom, jest kilka podstawowych zasad odnośnie zrzucania wagi, poznałeś osobiście specjalistę w tej dziedzinie, mam widzę od niego :)

ludzie już z Ciebie są, więc nie pierdziel, pisz co u połówki bo nie miałam od jakiegoś czasu z nikim kontaktu. :)

 

-- 31 lip 2013, 22:06 --

 

Lilith, taki anioł forumowy? :)

Połówka mi powiedziała że mój brzuch wynika z tego że jej nie szanuję bo jakbym szanował to bym go zgubił. No więc wziąłem się za gubienie :bezradny:

A u połówki wszystko okej, właśnie pije piwo z jedną z moderatorek ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×