Skocz do zawartości
Nerwica.com

Na co najbardziej zwracasz uwagę w wyglądzie kobiety?


Lord Cappuccino

5 CECH WYGLĄDU KOBIETY DO KTÓRYCH PRZYWIĄZUJESZ NAJWIĘKSZĄ WAGĘ:  

324 użytkowników zagłosowało

  1. 1. 5 CECH WYGLĄDU KOBIETY DO KTÓRYCH PRZYWIĄZUJESZ NAJWIĘKSZĄ WAGĘ:

    • Wzrost
      16
    • Piersi
      21
    • Nos
      3
    • Oczy
      20
    • Uśmiech (usta, zęby)
      23
    • Włosy (kolor, długość, uczesanie itp.)
      28
    • Twarz (ogólnie)
      56
    • Biodra
      12
    • Nogi
      17
    • Skóra (cera, karnacja, opalenizna)
      9
    • Sylwetka/Typ figury
      36
    • Tyłek
      19
    • Stopy
      5
    • Depilacja
      5
    • Wagina
      2
    • Ubiór (ogólnie)
      18
    • Bielizna
      2
    • Zapach
      9
    • Dłonie
      6
    • Brzuch
      7
    • Sposób chodzenia
      4
    • Inne (piercing, tatuaże itp.)
      6


Rekomendowane odpowiedzi

tych chloptasiow to wrzuciles zeby udowodnic ze faceci to brzydale czy odwrotnie? Mnie sie Ci chlopcy kompletnie nie podobaja..plastikowi tacy

Candy14, plastikowy nie jest, bo wyglądem tutaj nie manipulowano, no może tylko trochę gejowaty jak to w modelingu. Żeby było jasne, nie jara mnie Francisco Lachowski, ale trudno odmówić mu urody.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gregg1991, on wyglada tak...niemesko? Ciezko znalezc odpowiednie slowa.

Ma androgeniczny typ urody. Mężczyźni o delikatnych rysach, wbrew opinii pań na forum są najbardziej rozchwytywani, stanowią jednak ułamek męskiej populacji.

Swoją drogą zastanawia mnie fakt, że kobiety potrafią oceniać urodę innych przedstawicielek swojej płci a mężczyźni nie. Skąd to się bierze? Czy to tylko kwestia konwenansu kulturowego, strachu przed posądzeniem o skłonności homoseksualne?

Ja się nie krępuję ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na_leśnik,

Czy to tylko kwestia konwenansu kulturowego, strachu przed posądzeniem o skłonności homoseksualne?

Z tego na pewno też. No i z tej zajebistości kobiet, o której było napisane wyżej. Po za tym kobiety są bardziej wrażliwe na piękno i prędzej potrafią je docenić. Ja też nie lubię być proszony o ocenianie urody facetów. Nie za bardzo umiem i chcę, bo zwyczajnie wolę patrzeć i oceniać dziewczyny. Mogę natomiast powiedzieć, kto jest moim ideałem męskości i przystojności, a co. Jak bym miał nową twarz do wyboru to wybrałbym jego Marcin Dorociński. Teraz czekam na obelgi i uwagi kwestionujące moją orientację :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heterokseksualna kobieta, która w ogóle nie skręca w stronę bi może obiektywnie stwierdzić, że zgodnie z kanonami piękna ta czy tamta kobieta jest atrakcyjna i jej się podoba, tak samo heteroseksualny mężczyzna może stwierdzić, że ten czy tamten mężczyzna jest w jego odczuciu przystojny. I nie ma to nic wspólnego z orientacją seksualną. No ale tak jak napisał na_leśnik niechęć wyrażania przez panów takich opinii wynika z takiego niuansu kulturowego, że faceci boją się zostać posądzeni o bycie kryptogejem czy biseksem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Swoją drogą zastanawia mnie fakt, że kobiety potrafią oceniać urodę innych przedstawicielek swojej płci a mężczyźni nie. Skąd to się bierze? Czy to tylko kwestia konwenansu kulturowego, strachu przed posądzeniem o skłonności homoseksualne?

Mi się wydaje że to jest dlatego że jak kobieta ocenia inną kobietę to ocenia czy ta kobieta się jej podoba.

A jak facet ocenia innego faceta to stara się ocenić czy ten facet podoba się kobietom.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Swoją drogą zastanawia mnie fakt, że kobiety potrafią oceniać urodę innych przedstawicielek swojej płci a mężczyźni nie. Skąd to się bierze? Czy to tylko kwestia konwenansu kulturowego, strachu przed posądzeniem o skłonności homoseksualne?

Mi się wydaje że to jest dlatego że jak kobieta ocenia inną kobietę to ocenia czy ta kobieta się jej podoba.

A jak facet ocenia innego faceta to stara się ocenić czy ten facet podoba się kobietom.

Prędzej sklanialabym się do tego co napisal Mad

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po za tym kobiety są bardziej wrażliwe na piękno i prędzej potrafią je docenić.

Tu się nie zgodzę. Wrażliwość na piękno jest chyba cechą bardziej "wyrobioną", ewentualnie "wyuczoną", czy to odnośnie ludzkiej urody, przyrody czy sztuki.

No ale tak jak napisał na_leśnik niechęć wyrażania przez panów takich opinii wynika z takiego niuansu kulturowego, że faceci boją się zostać posądzeni o bycie kryptogejem czy biseksem.

Tak dokładniej to chodziło mi nie o "wyrażanie" swojej opinii na temat męskiej urody a o całkowity jej brak, ewentualnie zdolność do oceniania jej przez pryzmat domniemanego zdania kobiet o danym mężczyźnie, o czym wspominał Mushroom.

Przynajmniej ja tak mam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ania_taka,

bylam pewna ze wiodącymi cechami będą piersi i pupa :

Pupa to element figury(piersi na upartego też), a przecież ta cecha jest w pierwszej trójce.

 

-- 31 lip 2013, 21:13 --

 

zmienny,

na serio zwracacie na to taką uwagę?

Serio. Ja zwracam ogromną.

 

dla mnie włosy u kobiety znaczą tyle co kolor jej paznokci.

To z łysą bez problemu byś się umówił? Albo taką z irokezem chociaż?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

też jestem zaskoczony słabym wynikiem piersi a zwłaszcza pupy, dziwi mnie wzrost zawsze uważałem to za 4-rzędna cechę u kobiet a ona jest przed osławioną dupą i cyckami. Widać mało tu "prawdziwych facetów" co patrzą na dupę i cycki( ja tylko tyłek zaznaczyłem więc półprawdziwym jestem)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ania_taka,
bylam pewna ze wiodącymi cechami będą piersi i pupa :

Pupa to element figury(piersi na upartego też), a przecież ta cecha jest w pierwszej trójce.

Nieco naciągane. W zestawieniu najbardziej brakuje mi wariantu MŁODOŚĆ. Na upartego można podciągnąć pod skórę/cerę, ale nie spotykałbym się z 50+, nawet z aparycją nastki ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gregg1991,

Czyli co, jak ma tyłek wielkości małego słonia albo jest płaska jak deska, to nie ma to wpływu na kształt jej figury? Według mnie ma ogromny wpływ. Kolor skóry i cera nie zmienia kształtu, więc już nie przesadzaj.

 

zmienny,

Aha, no to faktycznie włosy u kobiet to dla Ciebie cecha trzeciorzędna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×