Skocz do zawartości
Nerwica.com

Faceci którzy nigdy nie byli w związku i prawiczki. Szanse ?


d65000

Rekomendowane odpowiedzi

no bez przesady że aż tak trzeba latać, a że kobieta lubi komplementy, lubi czuś sie pięna, lubi czułe słówka :) wystarczy trochę romnatyzmu i nie trzeba latać jak kot za myszami

 

Chodzi o to, że ja nie będę się prosić o spotkanie. Jeśli mnie się podoba bardzo, bardzo jakaś laska ale odwoła spotkanie i widać, że specjalnie lub długo trwa umówienie to niech spada. Wymazuję ta dziewczynę z pamięci mimo to że mnie się strasznie podoba.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale wy nic nie rozumiecie. Jak w realu rozmawiam z laską np 5 godzin i ta do do domu wracać nie chce bo rozmowy końca nie widać a kolejny raz się umówić to nie da rady bo ona czas będzie mieć za x miesięcy to co to ma być??? Lub przez interent pisze do mnie i daję numer i mi wmawia, że chce się ze mną poznać i ona daję mi swój numer telefonu i mi pisze, że ona ma czasu aż za dużo i jaka to ona towarzyska i się ze mną bardzo, bardzo chce spotkać a co do czego to NIE CHCE. Co to ma być??? Wolę mieć laskę 150 kg niż z siebie durnia robić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

qwertyxxx, 50 stron temu była identyczna rozmowa. Coś zmieniłeś? Zacząłeś szukać dziewczyn w innych miejscach niż dotychczas?

Nic dziwnego, że wątek ma 700 stron...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Facet, który wciąż narzeka, że większość kobiet jest do dupy, że maja wysokie wymagania, że zmieniają ciągle zdanie etc. nigdy nie znajdzie sobie kobiety z którą będzie... bo chyba właśnie jest na odwrót... właśnie taki facet oczekuje zbyt wiele... a że nie ma takiej co by te oczekiwania spełniła, odwraca kota ogonem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

qwertyxxx, kobieta zmienną jest :mrgreen: dzisiaj może mieć ochotę na randkę a jutro już nie :mrgreen:

Sążniście przytakuję :uklon: Ostatnio poznałem znaczenie tego powiedzenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

abraxas Tak zmieniłem :angel: Moje nastawienie jest inne. Nie szukam w ogóle przez internet. Szukam tylko w realu. Na portalach mam konta ale dziewczyny piszą same do mnie. Piszą i daję numery swoje bo chcia się spotkać ze mną . Ale nigdy nie ma spotkania :angel: No i jak poznam laskie w realu to gdy po zgadaniu odwołuje spotkanie lub nie jest się łatwo zgadać to urywam z nią kontakt na zawsze :angel: I czekam na taka, która zda mój test. Mój test polega na tym, że w krótki sposoób się umówi na spotkanie i się spotka ze mną bez odwołania. Na razie żadna laska nie zdała tego testu :angel: Spotykałem się z dziewczynami i spotkania były aż za długie dla mnie. Laski nie chciały w ogóle wracać do domu ale mimo to drugie umówienie nie było tak proste to czyli zrywałem kontakt bo nie zdały testu :angel:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

rotten soul, ;)

 

i chcąc egzystować z kobietą niestety do tego trzeba się przyzwyczaić :mrgreen: Tak samo do tego, że facet czasami nie opuści deski w toalecie. Bycie razem to wielka sztuka... kompromisu :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

psyche., ja nie mówię tu o łamaniu danego słowa, a o zmianie zdania ;) Bo ja mimo tego, że często zmieniam zdanie jak coś komuś obiecam zawsze dotrzymuje słowa ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

qwertyxxx, dziwne, bo piszesz identycznie jak wtedy. I wtedy pisałeś, że poznajesz dziewczyny na dyskotekach. Rozumiem, że to się nie zmieniło?

 

Widać świat jest dla Ciebie okrutny skoro masz w okolicy tylko takie dziewczyny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Facet, który wciąż narzeka, że większość kobiet jest do dupy, że maja wysokie wymagania, że zmieniają ciągle zdanie etc. nigdy nie znajdzie sobie kobiety z którą będzie... bo chyba właśnie jest na odwrót... właśnie taki facet oczekuje zbyt wiele... a że nie ma takiej co by te oczekiwania spełniła, odwraca kota ogonem.

 

 

Mylisz się. Ja oczękuję, że będzie słowna :angel:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×