Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dlaczego trafiam na samych zboczonych facetów ?


Rekomendowane odpowiedzi

carlosbueno, mam przyjaciela, któremu dosłownie podłożyła się dziewczyna.

Coś mu nie pasowało i zapytał ojej wiek. powiedziała ze ma 21 lat. on miał wówczas 45. No ze spokojem i czystym sumieniem zajął się nią zgodnie z jej życzeniem. Ale dalej coś mu nie pasowało. Po pierwszym ... no pierwszej sesji przyznała że jest niecomłodsza,i ma 18 lat.

Następna sesja, a jemu czacha dymi... intuicja nie daje spokoju. Dusi znowu...a ona mówi "16". :shock::shock:

Facet za telefon, dzwoni do znajomego prokuratora w środku nocy przerażony i pyta: "Stary k... 16 mnie podeszła. To można z takimi w tym wieku? Nic mi w razie co nie grozi?"

Kolega prawnik odpowiada: " Nie kolego, nie tylko nie można, ale jak masz okazję to TRZEBA!!! TRZEBA!!! Powodzenia".

Historia jak najbardziej autentyczna. Czy on jest zbokiem czy ona? :P

 

Zatem ta różnica wieku o której piszesz to pikuś. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy on jest zbokiem czy ona? :P

Anegdotka śmieszna, ale całkiem serio to mała ma pewnie problemy psychiczne ze sobą. 16-tki zakochują się wprawdzie w 45-latkach, ale rzadko zdrowa 16-tka chce zostać jego wyuzdaną kochanką kłamiąc o wieku. ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

0Rh+,

To, że mućka to krowa to wiedziałem. Chodziło mi bardziej o nastąpywanie się...

...nastąp się ...ustaw się .

 

-- 05 lip 2013, 15:41 --

 

Czy on jest zbokiem czy ona? :P

Anegdotka śmieszna, ale całkiem serio to mała ma pewnie problemy psychiczne ze sobą. 16-tki zakochują się wprawdzie w 45-latkach, ale rzadko zdrowa 16-tka chce zostać jego wyuzdaną kochanką kłamiąc o wieku. ;-)

 

Lolita była bohaterką kilku ciekawych powieści . Miłośnicy kina również mogliby się wypowiedzieć .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lolita była bohaterką kilku ciekawych powieści . Miłośnicy kina również mogliby się wypowiedzieć .

No i niewątpliwie miała psychiczne problemy.

 

Tego do końca nie jestem pewny , ale mogę nie być obiektywny ponieważ lubię młodsze od siebie partnerki ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nimfomania u 12-latki..? Ryzykowna hipoteza....

 

Nie no, takie dziewczyny zwykle są z domów w których coś jest źle, deficyt ojca tak, ale ogólny jakiś niedobór uczuć, bliskości, próba kompensowania tego seksem, albo przeciwnie - przekonanie, że jest się złą, brudną, grzeszną i głębsze pójście w tę stronę, bo jak już się jest złą i brudną, to co się przejmować. Tak czy siak z reguły jest to odległe od świadomej decyzji i seksu dla czystej przyjemności...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

TAO, a czy zawsze seks z dojrzałym jest lepszy? Bojownik nie zawsze może stać, zbyt szybki wytrysk. Zależy to wszystko. Faceci dojrzali to raczej nie mają już sił witalnych tyle co 18 latek ale co ja tam wiem ;)

 

 

Dwa dni ,to u Ciebie jest zbyt szybko ?? :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lolita była bohaterką kilku ciekawych powieści . Miłośnicy kina również mogliby się wypowiedzieć .

No i niewątpliwie miała psychiczne problemy.

 

Tego do końca nie jestem pewny , ale mogę nie być obiektywny ponieważ lubię młodsze od siebie partnerki ;)

Ja też lubię młodsze od siebie partnerki, ale jednak takie, które już mogą kupić sobie piwo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

TAO, a czy zawsze seks z dojrzałym jest lepszy? Bojownik nie zawsze może stać, zbyt szybki wytrysk. Zależy to wszystko. Faceci dojrzali to raczej nie mają już sił witalnych tyle co 18 latek ale co ja tam wiem ;)

A co mi po ich siłach witalnych jak to się z reguły na jakość stosunku nie przekłada. :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bojownik nie zawsze może stać, zbyt szybki wytrysk. Zależy to wszystko. Faceci dojrzali to raczej nie mają już sił witalnych tyle co 18 latek ale co ja tam wiem ;)

przedwczesny wytrysk to raczej wlasnie u 18 latkow. No i uscislij co rozuiesz przez "dojrzalosc"? Najlepszy seks jest z facetem 25-35 a juz sa w miare dojrzali ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×