Skocz do zawartości
Nerwica.com

Pozytywne opinie o nas :)


bittersweet

Rekomendowane odpowiedzi

siostrawiatru, napisz jakiś fajny szczery komplement który usłyszałaś ostatnio w realu. :)

Szczery? Nie było takiego ;)

 

-- 24 maja 2013, 21:26 --

 

siostrawiatru, napisz jakiś fajny szczery komplement który usłyszałaś ostatnio w realu. :)

Albo w tesco :D

:mrgreen: dobre.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

carlosbueno, siostrawiatru, Wy chyba jestescie zagubionymi blizniakami jednojajowymi ;)

Teraz rzadko slysze komplementy ale wierze w te ktore dostaje. Kiedys wiekszosc komplemetow dotyczyla mojego intelektu i figury i uwazam ze byly w pelni zasluzone. Nie bardzo wierze w te dotyczace atrakcyjnosci bo lustro posiadam 8)

I tak niezła laska z Ciebie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mi w LO polonistka powiedziała, że mam w sobie "wewnętrzną siłę" ;)

też musiałabym się do prehistorii cofnąć by coś sobie przypomnieć z czym się zgadzam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szczery? Nie było takiego

 

no a ta pani co Ci coś powiedziała i sprawiło Ci to radość, to też ściemniała? :-|

Wszyscy kłamią. Jedni z litości, drudzy z poczucia obowiązku a jeszcze inni chcą się po prostu podlizać bo czegoś chcą. Mam głównie mężczyzn na myśli niestety.

 

-- 24 maja 2013, 21:38 --

 

ile ja się w szkole nasłuchałem że mam talent albo jestem uzdolniony :roll:

Zrobiłeś coś z tym? Chodzi mi o to czy rozwijałeś ten talent?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszyscy kłamią. Jedni z litości, drudzy z poczucia obowiązku a jeszcze inni chcą się po prostu podlizać bo czegoś chcą. Mam głównie mężczyzn na myśli niestety.

 

ale masz sceptyczne nastawienie. :shock:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie to w szkole ciągle chwalili za to jaki jestem grzeczny i ułożony jestem, zero kłopotów wychowawczych. W szkole średniej to mówili że mam dobrą pamięć, na studiach już w ogóle nic a w pracy tylko ganili i wyśmiewali. Widać z wiekiem coraz gorszy jestem, a może po prostu bycie grzecznym już nie jest powodem do chwalenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Carlos nie /cenzura/ :roll: Masz duza wiedze ogolna i madry z Ciebie facet. Moze nie nadajesz sie do pracy fizycznej tylko bardziej umyslowej?

Też tak myślę.

 

-- 24 maja 2013, 21:49 --

 

Wszyscy kłamią. Jedni z litości, drudzy z poczucia obowiązku a jeszcze inni chcą się po prostu podlizać bo czegoś chcą. Mam głównie mężczyzn na myśli niestety.

 

ale masz sceptyczne nastawienie. :shock:

Po prostu jestem realistką.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Carlos nie /cenzura/ :roll: Masz duza wiedze ogolna i madry z Ciebie facet. Moze nie nadajesz sie do pracy fizycznej tylko bardziej umyslowej?

Umysłowa wymaga śmiałości i kontaktu z ludźmi za czym nie przepadam, zresztą nikt mnie do umysłowej z takim cv jakie mam nie weźmie, nawet do fizycznej mam za słabe cv z reguły.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zrobiłeś coś z tym? Chodzi mi o to czy rozwijałeś ten talent?

Rozwijałem jeden czy 2 z tych talentów. Okazało się że wcale taki uzdolniony nie jestem skoro zawsze jechałem na 4, a w liceum na 3ach średnio. Na studia też się nie dostałem na które chciałem iść bo oblałem matmę która była moim 2 ulubionym przedmiotem.

W sumie jedyne z czym się zgadzam że faktycznie mam do tego smykałkę to języki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Carlos nie /cenzura/ :roll: Masz duza wiedze ogolna i madry z Ciebie facet. Moze nie nadajesz sie do pracy fizycznej tylko bardziej umyslowej?

Umysłowa wymaga śmiałości i kontaktu z ludźmi za czym nie przepadam, zresztą nikt mnie do umysłowej z takim cv jakie mam nie weźmie, nawet do fizycznej mam za słabe cv z reguły.

A próbowałeś chociaż?? Na tyle na ile znam Cię z forum to naprawdę mądry facet z Ciebie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

siostrawiatru, ale bez względu na intencje ktoś może mówić szczerze komplement, przykładowo ktoś powie, że masz fajny motor i skąd wiesz, że na serio by takiego nie chciał?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zrobiłeś coś z tym? Chodzi mi o to czy rozwijałeś ten talent?

Rozwijałem jeden czy 2 z tych talentów. Okazało się że wcale taki uzdolniony nie jestem skoro zawsze jechałem na 4, a w liceum na 3ach średnio. Na studia też się nie dostałem na które chciałem iść bo oblałem matmę która była moim 2 ulubionym przedmiotem.

W sumie jedyne z czym się zgadzam że faktycznie mam do tego smykałkę to języki.

No to się ciesz bo ja zaniedbałam mój jedyny "talent" i jestem pustą lalką, która żyje tak jak większość. A to jest dla mnie najgorsze co może być.

 

-- 24 maja 2013, 21:57 --

 

Carlos nie /cenzura/ :roll: Masz duza wiedze ogolna i madry z Ciebie facet. Moze nie nadajesz sie do pracy fizycznej tylko bardziej umyslowej?

Dokładnie, wie dużo więcej ode mnie. Czasem się czuję przy nim jak nieuk.

:shock: ja tak samo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to się ciesz bo ja zaniedbałam mój jedyny "talent" i jestem pustą lalką

Skąd wiesz że to Twój jedyny talent? Ja w sobie odkryłem talenty po wielu latach, gdzie kiedyś nigdy bym nie uwierzył że mogę mieć taki talent (np. że mogę być dobrym sprzedawcą)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Carlos nie /cenzura/ :roll: Masz duza wiedze ogolna i madry z Ciebie facet. Moze nie nadajesz sie do pracy fizycznej tylko bardziej umyslowej?

Umysłowa wymaga śmiałości i kontaktu z ludźmi za czym nie przepadam, zresztą nikt mnie do umysłowej z takim cv jakie mam nie weźmie, nawet do fizycznej mam za słabe cv z reguły.

A próbowałeś chociaż?? Na tyle na ile znam Cię z forum to naprawdę mądry facet z Ciebie.

Ja się nadaję tylko do mega prostych, nieskomplikowanych, nie wymagających zręczności prac gdzie nie trzeba prawie myśleć. I wcale nie jestem mądry jestem zwykłym przygłupem który czasem udaje mądrale bo z nudów się głupot naczytał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×