Skocz do zawartości
Nerwica.com

Proszę o pomoc, pilne.


jarwik

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, jakieś 2 miesiące zaczeło mnie ściskać w klatce piersiowej i drętwiałą mi lewa strona, udałem się szybko do lekarza, zbadano mi ciśnienie, które było ok, ekg też ok, pani doktor stwierdziła że to nerwy, oczywiście zrobiłem wszystkie podstawowe badania i wszystko było ok. Brałem leki ale spałem po nich i nic nie przechodziło. Udałem się prywatnie do neurologa, który potweirdził to samo co lekarz rodzinny, przepisał mi coaxil. Dodam tu, że cały czas sie obawiam, że cos mi jest a mam mała córkę. Zacząłem go brać i teraz mam tak że piecze mnie głowa i piszczy mi w uszachi wydaje mi się jak bym czsami nie widział ostro, wzrok miałem badany, dno ok i ciśnienie i stwierdzono, że mam "słabe smarowanie oka". Po kolejnej wizycie neurolog skierował mnie na rezonans magnetyczny głowy, czekam na badanie gdyż stwierdził że na prywatne badanie nie ma potrzeby i szkoda pieniędzy. Może ktoś miał podobne objawy i mi coś doradzi, bardzo was proszę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam, mozesz sie tak czuc po tym leku, ja mam nieostre widzenie i szumy w uszach po antydepresancie seroxacie, przeczytaj w ulotce o skutkach ubocznych, a z tego co opisujesz zlapala cie nerwica lękowa i tez mozna miec zaburzenia widzenia, wiec oczywiscie zrob sobie rezonans glowy, ale mysle, ze twoj problem tkwi w glowie w sensie psychicznym, trzymam kciuki, ja juz z tym cholerstwem walcze kilka lat i powiem ci,ze nerwica moze dawac przerozne objawy, od krecenia w glowie, dusznosci, bolu brzucha, kregoslupa po drgawki wlacznie, masakra. Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja miałam bardzo wiele podobnych objawów. Zrobiłam wszystkie mozliwe badania, każde z nich były idealne - diagnoza nerwica lęlowa :( ale nie taki diabeł straszny :) można ja pokonać i ten straszliwy lęk też. podobnie jak ty mam małe dziecko a mój lęk zabrnął tak dalego, że za każdym razem jak miałam zostać z nim sama to wpadałam w panikę, że coś mi się stanie i przez to jemu coś się stanie... teraz jest juz lepiej, pomogla psychoterapia - leki tylko doraźnie bo starsznie ich się boję. Ale dobra psychoterapia może zdziałać cuda!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×