Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dzienne Wrony - Nocne Darki (czynne 24 h na dobę)


shadow_no

Rekomendowane odpowiedzi

carmen1988, a wiesz, jak to bywa? Jednego futrzaka możesz głaskać w poniedziałek i zdychać, a w sobotę nawet z nim spać i nic. I nie przetrzymuj objawów, jak pierwszych prochów w nerwicy, bo to potem coraz szersze kręgi zatacza.

omeeena miaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaał :twisted::lol::lol::lol::lol:

omeeena nic ja ci dam nic :lol::lol:

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

carmen1988, a wiesz, jak to bywa? Jednego futrzaka możesz głaskać w poniedziałek i zdychać, a w sobotę nawet z nim spać i nic. I nie przetrzymuj objawów, jak pierwszych prochów w nerwicy, bo to potem coraz szersze kręgi zatacza.

omeeena miaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaał :twisted::lol::lol::lol::lol:

omeeena nic ja ci dam nic :lol::lol:

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mara_, wrzucilem sobie w podpis ksiazke gdzie sa te wszystkie rzeczy jak Cie interesuje to sobie poczytac mozesz o marnowaniu czasu jest tam duzo, ogolnie rewelacja ksiazka, mnie tu ja polecila jedna userka pare tygodni temu i teraz ja ja polecalem juz chyba kilkakrotnie, to wrzucilem sobie w podpis, zeby ciagle o niej nie pisac. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mara_, wrzucilem sobie w podpis ksiazke gdzie sa te wszystkie rzeczy jak Cie interesuje to sobie poczytac mozesz o marnowaniu czasu jest tam duzo, ogolnie rewelacja ksiazka, mnie tu ja polecila jedna userka pare tygodni temu i teraz ja ja polecalem juz chyba kilkakrotnie, to wrzucilem sobie w podpis, zeby ciagle o niej nie pisac. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×