Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dzienne Wrony - Nocne Darki (czynne 24 h na dobę)


shadow_no

Rekomendowane odpowiedzi

Calineczka1990, :lol:

jeszcze nie? ;)

a tak na poważnie... jak ja zamieszkalam kiedys dawno temu z facetem bez ślubu to tez było gadanie... ale żebyś wiedziała jakie teraz jest gadanie... masakra :roll: normalnie średniowiecze :bezradny:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Calineczka1990, :lol:

jeszcze nie? ;)

a tak na poważnie... jak ja zamieszkalam kiedys dawno temu z facetem bez ślubu to tez było gadanie... ale żebyś wiedziała jakie teraz jest gadanie... masakra :roll: normalnie średniowiecze :bezradny:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Saiga, he, he... no nawet środki czystości czasem są przeciwko mnie :P

Tak poza tym jestem niewyspana i wk...a od rana bez powodu. I jeszcze rozlałam sok pomidorowy na dywan :why:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Saiga, he, he... no nawet środki czystości czasem są przeciwko mnie :P

Tak poza tym jestem niewyspana i wk...a od rana bez powodu. I jeszcze rozlałam sok pomidorowy na dywan :why:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Saiga, jak to dobrze chociaż mieć towarzystwo w beznadziejnych porankach :P

No ze szklanki mi wyskoczył skubaniec i godzina na czyszczeniu dywanu zeszła! :evil:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Saiga, jak to dobrze chociaż mieć towarzystwo w beznadziejnych porankach :P

No ze szklanki mi wyskoczył skubaniec i godzina na czyszczeniu dywanu zeszła! :evil:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

haha coraz bardziej mi odbija:D. Stosuje specjalna kuracje poprawiajaca nastroj i ogolnie zdrowie. W tym celu stosuje mix roznych najlepszych ziół.

 

dzisiaj wsypalem do kubka 2 łyzeczki kurkumy+2 łyzeczki imbiru+2 łyzeczki cynamonu+1 pieprzu wszystko posypane sola i popite litrem wody (sód zawarty w soli lepiej nawodni organizm za pomoca wody).

 

Naprawde czuc dzialanie. Przeciwzapalne i inne bonusy to ciezko okreslic bo i tak malo choruje ale nastroj da sie ocenic. .. 8)

 

Ale trzeba tez miec spore samozaparcie zeby to wszystko łyknac bo te przyprawy sa po prostu ohydne:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

haha coraz bardziej mi odbija:D. Stosuje specjalna kuracje poprawiajaca nastroj i ogolnie zdrowie. W tym celu stosuje mix roznych najlepszych ziół.

 

dzisiaj wsypalem do kubka 2 łyzeczki kurkumy+2 łyzeczki imbiru+2 łyzeczki cynamonu+1 pieprzu wszystko posypane sola i popite litrem wody (sód zawarty w soli lepiej nawodni organizm za pomoca wody).

 

Naprawde czuc dzialanie. Przeciwzapalne i inne bonusy to ciezko okreslic bo i tak malo choruje ale nastroj da sie ocenic. .. 8)

 

Ale trzeba tez miec spore samozaparcie zeby to wszystko łyknac bo te przyprawy sa po prostu ohydne:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×