Skocz do zawartości
Nerwica.com

Mój dzisiejszy dzień


daablenart

Rekomendowane odpowiedzi

Mój zapowiada się dobrze, o 18 robię u siebie imprezę ostatkową i dzisiaj specjalnie wzięłam wolne w pracy. Zaraz idę na zakupy, potem będę robić pizzę, sałatki i jakieś ciacho :) a potem przyjdą moi przyjaciele i mam nadzieję spędzić miły wieczór. Życzę wam tego samego:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dostalam prace...dorywcza, w kiosku w duzym biurowcu...spedzam tam 3-4h po poludniu...8zl do reki...to jedynie miejsce gdzie mnie chca..i to znajoma mi zalatwila....w ostatnim miesiacu bylam 4 razy na rozmowie o prace i kazdy niewypal...kazdy mi mowi ze lepsze to niz nic...a ja chodze tam z przymusu zeby zarobic te niecale 500zl na ktore i tak wydam na mieszkanie..nic nie bede miala z tego dla siebie...a za co zyc? tak mi wstyd, co rano leki i mysli ze nie nadaje sie do niczego innego..ze do powaznej roboty nie chca mnie...wczoraj bylam sama w pracy. musialam sporzadzic raport i takie papierkowe roboty...mylilam sie, jeszcze bardziej stresowalam tym wszystkim...wyskakiwaly mi jakies bledy , niewiadomo co.liczenie ponad 4 tys w drobniakach...masakra...jak na zlosc..potem przyjechal koles z towarem (20pudel)ja go wpuscilam mimo ze powinnam byc ju dawno w domu! oszukal mnie koles, myslalam ze tego bedzie malo...zaluje bo musialam to rozlozyc..zabraklo workow i wyrzucic smieci szlam 4 razy! szefowa powiedzial ze mi zaplaci za nadgodziny ... chcialam to rzucic w cholere i zrezygnowac ale nie...po 2 godzinach skonczylam i cala spocona wrocilam do domu...nie tak wyobrazalam sobie ta prace na kasie...jeszcze jak obsluguje to jest spoko..na sama mysl o sporzadzaniu raportu,liczeniu i wprowadzanie danych do systemu jest mi zle..wiem, naucze sie ! ale lek jest zawsze...myslalm zeby znalesc prace na rano , tak zeby do 12 sie wyrobic i isc do drugiej pracy ale nie mam pomyslow...;/ ulotki roznosic?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×