Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dzienne Wrony - Nocne Darki (czynne 24 h na dobę)


shadow_no

Rekomendowane odpowiedzi

Snejana, no tak siostra jest dla mnie niedobra :P dziś będziemy milczeć ( czyli jak zwykle ) dopiero dzięki siostrze zrozumiałem powiedzenie "milczenie jest złotem " :P

bratu nie wolno czekolady, brat od razu całą virgo zwróci albo mnie

mógłbym to zrobić , ale wole się pozbyć tej czekolady :P nie chce mi się póżniej słuchać " ooo jeej ale przytyłam od tej czekolady , po co mi to było , jak ja rzucę tyle kalorii :why: " :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tomcio Nerwica, dobrze, to się zamknę i już słowem do brata nie odezwę, przysięgam :roll::P i będzie brat coś chciał :P

ooo jeej ale przytyłam od tej czekolady , po co mi to było , jak ja rzucę tyle kalorii

osioł :evil: a kalori się nie rzuca, tylko Zrzuca :P:mrgreen: i brat chce sie jej pozbyć nie dlatego, że nie chce mnie słuchać, tylko chce mi zrobić na złość :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Snejana, bo siostra to straszna gaduła :P no siostra tak nie bierze tego do siebie :P w porze obiadowej możemy się komunikować :P

sioł a kalori się nie rzuca, tylko Zrzuca i brat chce sie jej pozbyć nie dlatego, że nie chce mnie słuchać, tylko chce mi zrobić na złość

szybko piszę i błędy robię , a siostra to ma już chyba jakiś radar w oczach :P dobrze oddam siostrze tą czekoladę , ale jakby siostra chciała się wyżalić , to uciekam do sąsiada :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tomcio Nerwica, a brat to nie gadała? brat spojrzy na swoje posty :P dla brata pora obiadowa to jest 24 godziny na dobę więc możemy się komunikować caly czas :mrgreen:

jasne, że mam radar w oczach, jestem grammar nazi :mrgreen: pfff do sąsiada brat ucieknie, żeby się nad bratem znęcał :P z deszczu pod rynnę :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Snejana, to siostra mnie tak zagaduje , gaduło jedna :P w sumie racja , ale możemy rozmawiać tylko o jedzeniu :P grammar co ? :P ale takie znęcanie mi odpowiada , piwo za free :P

a brat to nie gadała?

8:5 :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Snejana, no dobra też siostrę zagaduje , ale ja tak z sympatii , a siostra żeby mi dokuczyć :P no właśnie siedzi siostra i piszę te bzdury , a kawa się sama nie zrobi :D o niee ! nie pozwolę żeby ktoś się tak znęcał nad siostrą , ja się poświęcę i przejdę dzielnie jak przystało na mężczyznę przez te tortury :mrgreen::P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tomcio Nerwica,

dobra też siostrę zagaduje , ale ja tak z sympatii , a siostra żeby mi dokuczyć

no chyba na odwrót :D

a robienie kawy to brata działka, bo brat ją schował przede mną nie pamięta brat? :D Ale z brata bohater, ale ja akurat byłam gotowa dzielnie znieść te cierpienia :D

 

-- 29 sty 2013, 20:13 --

 

tahela, też bym zjadła teraz pizze :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×