Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dzienne Wrony - Nocne Darki (czynne 24 h na dobę)


shadow_no

Rekomendowane odpowiedzi

Snejana,

zaraz to ja zamknę brata w piwnicy i będę sama tu z kotem żyć miejsce osłów jest w piwnicy

a siostry miejsce jest w kuchni :D

przy bracie to ciezko nie miec ciężkiego życia

życie z siostrą , to koszmar :P

wygrałam

tak jak ja z avkiem :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mushroom, Extended Cut super? O niee, ono nie jest super. Żeby było super to należałoby wywalić tego całego Catalysta z gry i zaprojektować całe zakończenie od nowa.

Nie trzeba, jest okej. Dodatkowo DLC leviathan wyjaśnia więcej co do pochodzenia catalysta.

ja nie wiem o czym tu mowa :oops:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mushroom, wiem, bo grałem w Leviathana, ale chodzi mi o przedstawienie Catalysta. To jest po prostu jakaś porażka. Poza tym, to, co on mówi kłóci się z tym, co mówił Suweren w 1 części. Pamiętasz to, że określał każdego Żniwiarza jako inny naród? Żniwiarze wg Suwerena byli wolni. Natomiast Catalyst przedstawia ich jako swoje narzędzia. Następną sprawą jest to, że po kiego grzyba Suweren miał otworzyć ręcznie Cytadelę, skoro Catalyst był w środku i też mógł to zrobić? Retcon?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie ta rozmowa o grach wygląda tak: afjkdfjnvgfknvgifvgdkiv, idvfidvijgv. fidjlkdfjvgifidrg? djdjvfikvfk. jdijfiksfidhsidh

Dla mnie tak wygląda Twój dialog z bratem w tym topicu :P .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mushroom, wiem, bo grałem w Leviathana, ale chodzi mi o przedstawienie Catalysta. To jest po prostu jakaś porażka. Poza tym, to, co on mówi kłóci się z tym, co mówił Suweren w 1 części. Pamiętasz to, że określał każdego Żniwiarza jako inny naród? Żniwiarze wg Suwerena byli wolni. Natomiast Catalyst przedstawia ich jako swoje narzędzia. Następną sprawą jest to, że po kiego grzyba Suweren miał otworzyć ręcznie Cytadelę, skoro Catalyst był w środku i też mógł to zrobić? Retcon?

nie wiem, nie pamiętam szczegółów. Gdybym pamiętał to bym pewnie wymyślił w jaki sposób to wszystko łączy się razem, no ale nie chce mi się :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mushroom, ja pamiętam. 3 razy przechodziłem całą trylogię. Zacząłem nawet i 4 raz, ale gdzieś na środku 3 części stanąłem i na razie się tego nie tykam. Więc ja Ci mówię, że porównując końcówkę ME3 do całej trylogii, to można mało rzeczy znaleźć spójnych ;) .

 

-- 13 sty 2013, 22:54 --

 

Zabiłem temat? Sorki :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×