Skocz do zawartości
Nerwica.com

nie mam juz chęci do życia :(


Gość Depresyjny :(

Rekomendowane odpowiedzi

Ech... co Wy ?, żyć Wam się nie chce ?, przecież żyje się tylko raz..

 

Jest źle .. będzie jeszcze gorzej.. ale trzeba żyć .. mieć nadzieję .. nikt z Was już jej nie ma ?.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Depresyjny nie tylko Ty tak się czujesz, uwierz mi, nie jesteś sam. Często mam ochotę zasnąć i po prostu już więcej się nie obudzić. Ale mam jeszcze taką małą nadzieję, że wszystko będzie dobrze, tylko ta nadzieja trzyma mnie przy życiu...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Potrafię zrozumieć każdego kto nie ma już chęci do życia, bo ja też tak mam.

Nadzieje porzuciłem 8 lat temu, nie ma dla mnie boga, miłości, przyjaciół, jakiejkolwiek chęci do życia. Nie potrafię tego wytłumaczyć jak jedno zdarzenie potrafi zniszczyć całe twoje życie. Pozostały mi tylko rozczarowanie, smutek i moje samobójcze myśli a najgorsze jest to że nawet nie mam kogo obwiniać o swój los. Wydaje się że wtedy byłoby choć trochę łatwiej żyć, zrozumieć sens . Wstaję rano myślę o śmierci w każdej wolnej chwili codziennie. Nawet sen nie przynosi już ukojenia bo coraz częściej miewam śnię i zmarłych których znałem albo sam wychodzę z ciała coś mnie wyrywa. Dzisiaj śniłem o mojej zmarłej babci która była w domu cała w krwi i uciekała przede mną i mówiła mi żebym za nią nie szedł a tak bardzo chciałem jej pomóc. Te sny są takie wyraźne i pogłębiają moje zdrętwienie. Gdybym nie był tak wielkim tchórzem już dawno bym ze sobą skończył.

Dla większość ludzi to pewnie głupie ale uważam samobójstwo to jest wyjście, a ludzie którzy popełnili samobójstwo zrobili ostatnią i najodważniejszą rzecz w swoim życiu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co mam powiedzieć, nie stać mnie na profesjonalnego psychologa, a nie mam zamiaru dać nafaszerować się tabletkami, zresztą na nie też mnie nie stać. Pozostaje tylko tkwić dalej w swoim szaleństwie aż do końca, a najlepsze a może najgorsze jest to że rodzina która ma zemną codzienny kontakt nic nie widzi, lub nie chce widzieć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dark79 Nie myśl, że jakieś zdarzenie może przekreślić całe Twoje życie, Tobie może się tak teraz wydawać, ale myślę, że każdy zasługuje na drugą szansę. Trzymaj się.

 

-- 11 sty 2013, 22:15 --

 

Po to mamy to życie aby mieć możliwość poprawienia się albo naprawienia czegoś, a popełniająć samobójstwo odbieramy sobie tą możliwość.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×