Skocz do zawartości
Nerwica.com

całkowita zmiana osobowości/charakteru


Lady_goncik

Rekomendowane odpowiedzi

Jestem zupełni innym czlowiekiem niż 6 lat temu. zmienilam się bardzo, tak bardzo, zę mnie to przeraża. Mam 30 lat.

Czy ta moja zmiana osobowości może być przyczyną tego, ze trochę w zyciu przeszłam? Że leczyłam się psychiatrycznie?

 

Nie wiem kim dzis jestem :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Candy ja też chyba wolę siebie "teraz", ale przeraza mnie jak mozna sie zmienić. Jak mozna zmienic sposób myslenia, podejscia do wielu spraw...

Kiedys byłam bardzo nieśmiała, cicha, delikatna....

Dziś gwiazda w centrum uwagi, bezwstydna taka, bez oporów, lubiąca wyzwania....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lady_goncik, moze zawsze taka bylas tylko od dziecka wtloczono Cie w role cichej, niesmialej, delikatnej.. bo przeciez dziewczynki takie powinny byc. Ja tez bylam delikatna, wyrozumiala, myslaca wylacznie o innych, zawsze zastanawialam sie co mowie, zeby kogos nie urazic, na dokladke nie bardzi potrafilam stawiac granice kiedy innym nie przeszkadzalo jechac po moich uczuciach.

Teraz bardzo mi pasuje moja asertywnosc, umiejetnosc stawiania granic, zdrowy egoizm i dbanie przede wszystkim o swoj komfort. Jak sama o siebie nie zadbam to kto to zrobi? Przekonalam sie , ze nikt w trudnym momencie zycia. Teraz moj aktualny partner ale tez glownie dlatego ze jestem obecnie jaka jestem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A może popadłaś ze skrajności w skrajność? Określanie: "bezwstydna" nie brzmi w sumie naturalnie i pozytywnie. Chociaż, zależy, co przez to rozumiesz. Ale jednego jestem pewna... jak człowiek jest naturalny, to jest najlepszą wersją siebie, jaką może sobie tylko wyobrazić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×