Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dzienne Wrony - Nocne Darki (czynne 24 h na dobę)


shadow_no

Rekomendowane odpowiedzi

Snejana, Kiedyś...

Zresztą nie będzie ci się chciało jechać...

Z 2 strony Kraków-Wadowice,oh well.

Nieee,nie będzie ci się chciało.

Ale czuje się ostrzeżony,jakbym był w Krk to wiem skąd te rondle lecące w moją stronę... :mrgreen:

Ok,pożartowali,do garów tera

I gdzie to piwo?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tomcio Nerwica, a gary czyste bo sąsiad umył :P to mogę się oddać takim różnym rozrwykom jak myslenie na przykład :D

 

-- 13 gru 2012, 21:12 --

 

Saiga, polecą rondle, butelki i noże :P więc lepiej się tam nie pokazuj :D a piwo sobie przynieś, bo ja jestem niemyśląca i nie umiem przyniesc bez rozlewania :evil:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Saiga, Z wiatrówki strzelałem kilka razy :D więc chyba rzucę oszczepem , chociaż kiepsko u mnie z celnością :D

Snejana, Taki wstyd :roll: gary do sąsiada , nie tak siostrę uczyłem :P i tak siostra z nami przegra , bo po pierwsze jest na dwóch a po drugie siostra jest ... kobietą :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tomcio Nerwica, oszczepem brat we mnie rzuci? :shock: wiem, ze przegram, ale przecież nie mozna sie poddawać bez walki :P ale ten sąsiad taki miły był, totalne przeciwienstwo brata :P to uznalam, ze go poprosze o przysługe no :D

 

-- 13 gru 2012, 22:08 --

 

hasacz, chyba bym sie sama zabiła strzelajac z bazooki :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Snejana, Połowe i tak nazw pewnie pokićkałem.

Niestety strzelanie nie jest tak łatwe jak się wydaje,to lata ćwiczeń,tysiące wystrzelonych naboi i innych : D.

Z moim wzrokiem to ja jedynie mogę ogień zaporowy prowadzić,bądź strzelać się w budynkach na 30m :mrgreen:

Masz "szczelnice" w okolicy?

Też chcę :

Tomcio Nerwica, To dobry początek : D.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Snejana, W sumie trochę bez sensu zabijać siostrę :roll: w końcu możemy zrobić z siostry niewolnika czyli będzie siostra nam podawać piwo i gotować obiady :P ten sąsiad to tylko dla siostry taki miły , bo jak nam się pralka zepsuła to ... ahh szkoda gadać :roll::P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×