Skocz do zawartości
Nerwica.com

Nocne Darki - czynne 23:00 - 6:00


scrat

Rekomendowane odpowiedzi

Tomcio Nerwica, ok... pani Doubtfire to ja :lol: mowilam juz raz bratu, ze brat to wielu rzeczy o mnie nie wie. Jestem facet idealny! Gotuje, sprzątam, mam samochod... tyko cholera, chyba jestem gejem :evil:

 

silence_sadness, bo we srode mam wolne :D tak to caly tydzien, tez tak po 4 h snu, ale dzis zrobilam wyjatek bo spala 8 :D :D to juz wyrobilam norme za dzisiajsza noc, moge posiedziec na forum :D

 

-- 13 lis 2012, 00:02 --

 

pinda, kope lat stara :D :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Snejana, To , że siostrą sprząta i ma samochód się zgadza , ale gotuję :shock: może tylko to ciasto ostatnio , ale przez ostatni rok to na obiad była tylko kocia karma albo zupa z paczki :D

pinda, Cześć :D dawno cie nie widziałem :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Snejana, A kto to słyszał żeby facet gotował , chyba siostra za dużo się Pascala naoglądała :mrgreen: ja zajmuję się w domu innymi rzeczami np naprawa zlewu albo wymiana żarówki :D

pinda, o jak dobrze cię znowu widzieć , na twój widok nasze oczy cieszą się :D balony , szampan i confetti już są , jeszcze tylko występ Krawczyka i przyjęcie uważam za otwarte :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tomcio Nerwica, brat to by sobie perfekcyjna panią domu oglądnał i brał przykład! ja pascala nie ogladam, nie mam czasu bo charuje :P a tak poważnie, to mam w pokoju przepaloną żarówke od sierpnia, nie umiem jej zmienić :roll: jak sie wszystkie lampy przypalą to będę siedzieć przy siewach xD brat!!! zakręcenie kurka to nie jest naprawa zlewu!! xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pinda, Myślałem bardziej o " mój przyjacielu " ale o ten numer też go możemy poprosić :D

Snejana, Oglądała siostra serial " Buła i spóła " ? :D tam były prawdziwe kobiety , obiad podany na czas , piwo schłodzone i spokój podczas meczu :D a lamp nie będę naprawiał , bo wymiana będzie za drogo kosztować , więc kupię świeczki :D a dzięki temu , że kurek zakręciłem , to siostra może zmywać w domu i już nie musi chodzić nad jezioro :D

luk_dig, a ja gdy zdejmuje czapkę tracę swój jedyny dach nad głową :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×