Skocz do zawartości
Nerwica.com

Faceci którzy nigdy nie byli w związku i prawiczki. Szanse ?


d65000

Rekomendowane odpowiedzi

Agasaya, ale z drugiej strony żaden facet nie założy tematu że mu źle bo laski chcą go tylko przelecieć :lol:

 

 

Tematu może i nie, ale jakbyś dobrze poszukał w postach :lol:

no okej istnieją tacy mężczyźni ale to ogromna rzadkość. większość z nas musi się jednak starać żeby zainteresować sobą kobietę. A co dopiero wiele kobiet.

 

-- 30 wrz 2012, 00:10 --

 

Mushroom, co jakiś czas pojawia się tu taki który twierdzi że kobietom tylko bzykanie w głowie ale się do tego nie przyznają ;)

To ja to pisałem hehe, ale to nie znaczy że na mnie lecą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja podrywam , ale tylko te laski co znam. Mojej psycholog proponuję sex , nawet w gabinecie , ale ją znam od 6 lat . Bibliotekarkę znam od 20 lat, miała wtedy 13 lat . Mówię o jej udach i dekolcie , ale co z tego .Nie odważę się , tak zaczepić obcej kobiety .Fryzjerkę pytam, czy mnie zabierze na urlop, mówi,że tylko jedzie na wieś , tam mieszka .Ale ja jestem odważny, tylko do tych pań, które znam .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja podrywam , ale tylko te laski co znam. Mojej psycholog proponuję sex , nawet w gabinecie , ale ją znam od 6 lat . Bibliotekarkę znam od 20 lat, miała wtedy 13 lat . Mówię o jej udach i dekolcie , ale co z tego .Nie odważę się , tak zaczepić obcej kobiety .Fryzjerkę pytam, czy mnie zabierze na urlop, mówi,że tylko jedzie na wieś , tam mieszka .Ale ja jestem odważny, tylko do tych pań, które znam .

jak zaczepiał byś tak obce kobiety to w 99% byś dostał w pysk albo coś w tym stylu ale w 1% byś załapał się może na seks. ;)

 

-- 30 wrz 2012, 11:29 --

 

e tam, jakiego seksu? w moim wieku to juz wino pije sie tylko dla lepszego krążenia, żebu stópki nie marzly :mrgreen:

inbvo chyba młodszy, to może jemu sie przyda na ta odwage:P

to ja w moim wieku chyba powinienem pic żeby się przed śmiercią zakonserwować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

właśnie - wracamy do tematu. Ktoś ma jakieś metody na poderwanie dziewczyny? Gdzie i jak to zrobić, jak nie jest sięzbyt "uspołecznionym" (przecież w duszę towarzystwa żaden z nas się nie zmieni)?

 

może trzeba zacząć od mnie uspołecznionych dziewczyn;p zamiast wybierac najlepsze laski we wsi, moze lepiej podejsc do jakiejs mniej śmiałej (bo całkiem nieśmiała pewnie jeszcze bardziej sie spłoszy:P). nie lubie podrywaczy, ale niewinna praktyka nie powinna nikomu zaszkodzic. mozna poprobowac na 'całkiem przecietnych' dziewczynach, nawet jeśli czujemy, ze to niekoniecznie jest ta. zyskacie praktyke, a i kobieta sie dowartosciuje:P Ja na podrywaniu sie nie znam, bo ja raczej z tych staroświeckich :mrgreen: , ale też bym sie bała zagadać do megaprzystojnego faceta, który moglby miec kazda.

 

Im baaaaaaaaaaardziej przecietna kobieta tym mniejsza szansa, że ma doświadczenie w spławianiu, a wiec nawet jak jest nie zainteresowana nie podburzy waszego ego.

-> a im mniejsza szansa na niepowodzenie tym mniejsza presja/stres

-> im mniejszy stres tym mniejsze szanse na wyjscie na niedorozwinietęgo/zdesperowanego właśnie z powodu zdenerwowania:mrgreen:

widzicie jakie to proste :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×