Skocz do zawartości
Nerwica.com

Osoba nieslyszaca - szuka swoja polowka.


Vexaz

Rekomendowane odpowiedzi

Jestem osoba niesłysząca od urodzenia - posługuję się jezyk migowy. Mój język ojczysty jest język migowy :) czasem nie mowie wyraznie i tez czasem mam problemy z komunikatywnoscia ze o wiele slow pytam co to znaczy bo nie rozumiem trudniejszych slow. Wiec nie wiemy jakby to bylo z rozumieniem. Za dużo przeżywam, w koncu udalo mi sie wywalczyc z tym lękiem a teraz mam depresje ciezko walczyc... potrzebuję szczęscia... poszukajmy razem szczescia.

 

Jestem Tomek, mam 24 lat, mieszkam w Sosnowcu, obecnie pracuję dla firmy MTM Wytwórnia Art. z tworzyw Sztucznych w Dąbrowie Górniczej. Pracuje w domu - składam klamerki do prania czyli spinacze. Interesuję się gotowanie, podróże, szachy, film, komputer i fotografia. Bardzo kocham gotować gdy ktoś pracuje i nie ma czasu na gotowanie. Zawszę robię coś pysznego na jedzenie. Przedtem wyszkoiłem sie w pizzeri Da Grasso - umiem robic dobra pizza :) jestem malutkim pizzermenem :) Gotuje roznie: zapiekanka, duszonka,spaghetti, risotto, kurczak, frytki... itp Tez ogladam Master Chef na kanale TVN w telewizji. W szachy cos osiągnałem na turniej szachowy - na połce stoi puchar za zajecie 1 miejsce w moim pokoju. Ostatni raz bylem na mistrzostwach Polski w Rybniku dla nieslyszacych i slyszacych - w ogole ciężko było. Tez zajalem 2,3 i 4 miejsce. Znam sporo taktyki w szachach. Lubie duzo podrozowac i robic cos ladnego zdjecia np. krajobraz, kwiaty... jestem fanem filmow - za duzo ogladam bardzo dobry film czasem chodze do kina. Znam sie na komputerach ogólnie ale nie wszystko i dobrze sie obsługe nim. Lubię rysowac i montazowac grafik za pomoca programu Adobe Photoshop, Corel Draw oraz inne.. uczylem sie w liceum - kierunek grafik komputerowy.

 

W sumie możemy nauczyć sie dokonywać dobrych wyborów, cały czas uczę. Jeśli o to chodzi że ja szanuję ludzi i też nie wtrącam ale jak bedą powiedzieć mi i pomoge ogarnać to nic na siłę :) osobiście lubię pomagać ogólnie. Miłość kwitnie pieknie wszystko - to jest moje marzenie jest mieć dziewczyne, fakt że nad przyjaźnią trzeba stale pracowac i subtlenie.

Dawno już wypisałem 10 listy rzeczy ktore chcialbym robić w zyciu:

1. Znaleźć kobietę mojego życia.

2. Zdać na studium z tłumaczką.

3. Powiedzieć pewnej osobie o swoich uczuciach.

4. Pomóć wszystkie zwierzęta.

5. Wyprowadzić sie od rodzicow ale odwiedzac w jakis wolnym czasie.

6. Odbyć wycieczke dookola swiata / poznac zwiedzic kazdy kraj, kazda kulture.

7. Nauczyć sie tanczyc.

8. Zacząć jedzić uczyć konno.

9. Zeswatać na całe zycie jakas pare.

10. Umrzec z usmiechem na usta, lza wrzuszenia i swiadomoscia ze nie zmatowalem tego zycia.

 

Trzymam kartka caly czas bo chce zaznaczyc :)

 

Chce byc szczesliwy w zyciu bo to bardzo skomplikowane na wszystko. Mam trudny charakter ale mam dobre. Chce poznac swoja polowka i bratnia dusza bo daje mi szczescie, duzo sily, radosc oraz inne pozytywne. Nienawidze udawanych i falszywych ludzi. Dlugo zyje na swiecie, mam 24 lat i szybko ucze sie zbierac doswiadczenie. Mam czerwony pasek z swiadectwem. Wiele widzialem dziewczyny nie dbaja swoje cialo. Bardzo boje sie gdy nie bede mial swoja dziewczyna i zostane sam jak moi rodzice umrza to bede mial problem i ubostwo. Jak zyc normalnie ? Jak znalezc dobra dziewczyne ? No wciaz boje sie jak dziewczyna zostawia mnie i zdradzi innego chlopaka. Mozesz liczyc na mnie a ja na ciebie. Jestem niesmialy, wrazliwy, dobry, uczciwy, myslacy, wspolczujacy.. itp

 

Szukam dziewczyna od 20 do 26 lat bez nalog alkohol i papieros. Chcemy miec dziecko jesli o to chodzi ze dziewczyna ma dziecko to nie akceptuje bo uwazam ze to jest bardzo skomplikowane i problem.

 

Wiem ze to nie jest portal randkowy.

Wszedzie mozna trafic i znalezc.

Kontakt - pikulskitomasz@gmail.com

Pozdrawiam serdecznie, wszystkiego najlepszego dnia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witaj ..... życze powodzenia w szukaniu tej jedynej . Ale chciałbym sie dowiedzieć od Ciebie jak założyłeś post? Latam jak czubek po tej stronie i nie wiem jak to sie robi. Jeśli możesz to napisz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×