nerwica zoladka

Subforum poświęcone nerwicy lękowej.

nerwica zoladka

przez never1337 14 lis 2009, 20:10
znacie jakies ziola albo leki na nerwice zoladka? najlepiej bez recepty... drecza mnie nieregularne wyproznienia, czesto siku musze robic, biegunki itp. boli zoladka raczej nie mam, wszystko to jest na tle nerwowym. probowalem juz miety, kropel mietowych, wegla, rumianku, melisy ale nie pomaga mi to :(

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Re: nerwica zoladka

przez scrat 14 lis 2009, 22:36
Przeciwlękowe. Na dietę to najwyżej błonnik...
Przyjaciel forum

przez Amy Lee 20 lis 2009, 00:35
Nie ma czegoś takiego jak "nerwica żołądka". To jakieś chyba przedwieczne określenie stanów podobnych do zespołu jelita drażliwego...
Ja jestem w trakcie badań przewodu pokarmowego (już po morfologii, będzie jeszcze USG) i ciekawa jestem co lekarka wymyśli. Chętnie się podzielę tym doświadczeniem.
Adrian: Ludzie zupełnie zapominają jaki jest rzeczywisty cel świąt.
Nathalie: Czyli?
Adrian: Żeby mi wszyscy dali święty spokój!
--/Detektyw Monk/
ExModerator

przez Joaśka 20 lis 2009, 08:10
Ja również mam problemy z układem pokarmowym. Na dolegliwości przewodu pokarmowego polecam mieszankę ziół Gastrosan. Jeśli ktoś ma zgagę - doskonały jest sok z aloesu kupiony w aptece - 50 ml na czczo codziennie, naprawdę pomaga, leczy nadżerki, ranki, obniża poziom kwasów w żołądku. Dobre są też zmielone ziarna siemienia lnianego (również na jelita, polecam koktajl błonnikowy z ziaren siemienia i pestek dyni - reguluje wypróżnianie, normuje stolec).
Miałam robioną gastroskopię - nieszczelny zwieracz przełyku (zbyt luźny wpust) :/ Aloes pomaga :D
Joaśka

Sortuj wg