Forum Psychologiczne

Nerwica Depresja Psychologia

depresja, nerwica, forum psychologiczne

Strefa czasowa: UTC + 1 |  

Temat: METYLOFENIDAT (Concerta, Medikinet, Ritalin)

Wiadomości w tym temacie: 1013

Strona 13 z 73  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16 ... 73  Następna strona

Czy metylofenidat pomógł Ci w Twoich zaburzeniach?
Tak 79%  79%  [ 15 ]
Nie 21%  21%  [ 4 ]
Zaszkodził 0%  0%  [ 0 ]
Liczba głosów : 19
Reklama

Autor

METYLOFENIDAT (Concerta, Medikinet, Ritalin)

Post 06 sie 2011, 17:46 
apolakipsa, szkoda słów. Zmień forum człowieku. Robisz tylko zbędny bałagan.
I co z tego, że nicka nie napisałeś, jak dałeś wyraźnie do zrozumienia o kogo chodzi? Na jedno wychodzi. No kurna. Jeśli nawet to prawda to po co takie rzeczy publicznie piszesz? Nie chodzi o żadną stronę, tylko że narobiłeś burdelu za co powinieneś polecieć. Takie moje zdanie. Ale nie ja tu rządzę.

Post Dzisiaj 

Od: 13 Lip 2005, 01:45
Miejscowość: internet
  • Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy

Post 06 sie 2011, 17:56 

Od: 03 sie 2011, 19:10
bo nawet przez sekunde do głowy mi nie przeszło jak mozna zbanowac kogos na takiej podstawie, bez dowodow zadnych na cokolwiek

napisze teraz ze stefan mi proponowal narkotyki i co? zacznie sie poszukiwanie nicku stefan i dostanie bana? to jest smieszne poprostu

Post 06 sie 2011, 17:58 
Teraz robisz zbędny offtop za co powinieneś dostać drugie i ostatnie ostrzeżenie.

Post 06 sie 2011, 18:44 
temat zamykam do wyjaśnienia sprawy, teraz niepotrzebnie nabijacie posty.

Post 14 sie 2011, 17:15 

Od: 25 cze 2011, 23:09
Zauważyłem ,że po metylo są dni ,gdzie wysławianie się ,tzw.wymowność łatwiej mi przychodzi.Szczególnie zauważam to ,gdy rozmawiam z kimś kogo rzadko widzę.Ten pozytywny objaw -łatwość doboru słów,choć powierzchowny to nawet mnie cieszy .Coś tam chyba metylo czyści pod banią pordzewiałe styki.Poza tym nie zauważam tej skoczności-wyrywności(jak na początku leczenia),zdecydowanie lek się ustabilizował w organiżmie.Może wkrótce wskoczę na 15mg.

______
Cuda omijają nędzarzy

Post 14 sie 2011, 17:54 
Cytuj:
Zauważyłem ,że po metylo są dni ,gdzie wysławianie się ,tzw.wymowność łatwiej mi przychodzi

To jest efekt dopaminowy. Po kokainie także załącza się gadka - nawet u osób mocno zamkniętych.

Post 14 sie 2011, 19:14 

Tak właśnie ,coś w tym musi być. I może jak napisałeś powyżej,nie dosłownie załącza mi się gadka ,tylko ta gadka jest łatwiejsza(bo i kokaina to nie metylofenidat) ,a słowa w niej bardziej dobrane i trafniejsze.Poza tym jeszcze coś, nie męczą mnie te rozmowy jak najczęściej zwykle dotąd męczyły, i niosą ze sobą mniejszy ładunek stresu.To dobry ,bardzo dobry objaw po metylo.
A teraz minusy: zdecydowanie gorzej ze snem,są noce,że trzeba wspomagać się stilnoxem,inaczej kicha totalna ze snu.Apetyt też się zmniejszył ,choć nieznacznie.I chyba bardziej się pocę ,a z natury prawie wcale w codziennym życiu się nie pocę.Jednak +++++,przeważają nad --------.Pozdrawiam.

______
Cuda omijają nędzarzy

Post 14 sie 2011, 19:19 

no to swietnie, u mnie narazie bez wiekszych efektow, mam nadzieje ze wskocze na jakas konkretna dawke to poczuje ta dopamine jak po wellbutrinie

Post 14 sie 2011, 19:31 

Apolakipsa,a teraz na jakiej dawce jedziesz?Bo ja cieniutko 10mg.,ale trwa to już dwa miesiące i dopiero teraz odczuwam pierwsze pozytywy. Wcześniej wkręcało się to dosyć nieciekawie -cholerna nerwowość i wkurwienie,-na szczęście minęło to ,oby bezpowrotnie.Aż boję się (pozytywnie) co będzie jak pojadę z dawką wyżej.Słyszałem różne opowieści o metylo (głównie i chyba jedynie z internetu )i jest to substancja w której można się nieszczęśliwie zakochać ,a nie o to chyba chodzi.

______
Cuda omijają nędzarzy

Post 14 sie 2011, 19:47 

ja tez 10 2x dziennie medikinetu, pozniej ma byc concerta w jakiejs wiekszej dawce

Post 14 sie 2011, 22:11 

Z tego co słyszałem,to concerta jest gorsza od medikinetu,ale na pewno zdecydowanie droższa.No chyba ,że nie ma to dla Ciebie znaczenia.Podejrzewam,że dostaniesz Concertę 36mg.CR(180zł),na P-3,20zł.Spróbuj,może okaże się dla Ciebie lepsza.I pisz raporty,niewiele osób na tym Forum bierze ten jakże mocno kontrowersyjny lek.Pozdrawiam.

______
Cuda omijają nędzarzy

Post 26 sie 2011, 23:25 

co tam u Ciebie? Ja zwiekszylem ale Medikinet na 2x po 20mg z tym ze moge zwiekszyc sobie na 40 + 20

Cieżko mi ocenic działanie leku, zawsze bylo bialo lub czarno a tu bardziej po srodku, pomaga rano, nie klne w myslach przez pierwsze 4h po przebudzeniu xD wiec tu roznieca jest zauwazalna ale wieczorem czuje sie tak samo jak w czesniej, "dobrze" ale tak samo.

Moze sie komus przyda to info ale w aptekach powiedzieli mi ze 20mg nie dostane nigdzie bo brak, wiec dostalem opakowania po 10mg co starczy na 0,5 miecha tylko, wiec musze wysepic w gratisie recepte

Paweł brałeś Wellbutrin?

Post 28 sie 2011, 14:10 

Witaj Apolakipsa. Jadę już na dawce 15mg./d i jest troszeczkę lepiej niż na 10 mg.,ale ta różnica jest naprawdę mała.Do tego 5- 10mg.co drugi dzień seroxatu ,+ baclofen 15mg.(codziennie)>jeśli chodzi o baclo, naprawdę polecam-lek niedoceniany,a o wielkim potencjale leczniczym.
Większe wyczucie chwili i znajdowanie się większością siebie" tu i teraz",co było dla mnie wcześniej(przed metylo) rzeczą nieosiągalną .Łatwiej rozumiem tekst czytany ,nawet wtedy gdy jest on z lekka zawiły,po prostu łatwiej się skupiam i byle co najmniejsze mnie nie potrafi już rozproszyć, przerwać . W rozmowie z innymi łatwiej mi się mi się wysławiać. Ale nie to cenię w metylo najbardziej.To co jest w tym leku najlepsze to mniejsza po nim impulsywność i większe panowanie nad mocno niezdrowymi emocjami(przede wszystkim złość),a rzeczy ,które mnie wręcz dobijały wcześniej swoją furią(między innymi zachowanie 4 letniego syna w Kościele), to teraz-dzięki Ci Jezu!-mam nad tym władzę i olewam to ciepłym moczem.Kontrast jest kosmiczny.
Lecz metylo ma tez swoje minusy.Sen jest inny i potrzeba go mniej.Apetyt słabszy-jem raz dziennie. Zapomniałem już o seksie z Żoną ,i ta potliwość,najbardziej przesrana. Metylo działa na mnie słabo depresyjnie(idzie wyczuć),dlatego lekarz przepisał mi seroxat, a baclo biorę sam od siebie i będę bronił tego leku rękoma i nogami ,a raczej jego nadzwyczaj pozytywnych skutków ubocznych.
Apolakipsa wellbutrinu nigdy nie brałem,choć kiedyś mi go lekarz chciał przepisać.Słyszałem ,że za bardzo na nim nosi ,z apetytem jeszcze gorzej niż po metylo i ta przeje...a nerwowość ,narazie nie,seroxat starcza. Chcem jeszcze pobrać z miesiąc metylo,potem przerwa z miesiąc, i znowu.Już dawno zauważyłem u siebie ,że takie świadome dawkowanie z dłuższymi przerwami przynosi mi największe korzyści i jest najefektywniejsze .A co do kupowania metylo w aptekach to istna MĘKA,ostatnio 4 godziny śmigałem po mieście ,żeby zdobyć lek.Bo musi być w odpowiednim opakowaniu,dawka ,forma (CR,szybkouwalnialna),jeszcze dowód osobisty .W niektórych hurtowniach jak mają po 50 sztuk , to nie maja po 30,itd.,a inaczej nie sprzedadzą i tak same z tym problemy ,naprawdę duże. Pozdrawiam.

-- 06 wrz 2011, 18:10 --

Po ponad tygodniu odstawienia medikinetu na rzecz solianu,wracam z powrotem do tego "sławetnego" i "całkiemróżoworeckowego"lekarstwa. Solian(wprawdzie nie mogę powiedzieć ani jednego złego słowa o nim- zdecydowanie za krótko!) to jego ładowanie,wkręcanie się mocno mnie zniechęciło. Zmętolona wata w głowie ,gubienie wątków,silna presja czasu ,który poganiał mnie nawet wtedy, kiedy do niczego mi się nie powinno obiektywnie spieszyć. Wierzę jednak ,że gdybym przetrzymał jeszcze z 2-3 tygodnie najkrócej z tym lekiem ,efekt tego mógłby mnie mocno , dobrze i pozytywnie zaskoczyć.Bo zwykle zauważyłem to już dawno u siebie, że im gorzej lek na początku mi sie wkręca tym póżniejsze efekkty są naprawdę dobre jak nie bardzo dobre. A teraz znów wchodzę na medikinet 10mg od jutra ,i choć przerwa była krótka to zawsze można spodziewać się czegoś lepszego,(tak tylko głośno myślę ,dywaguję).
Brakuje mi tylko kogoś(kto leczy się tym lekiem) z kim mógłbym porozmawiać ,podzielić się spostrzeżeniami. Apolakipsa ,jak tam u Ciebie?

-- 09 wrz 2011, 16:28 --

Teraz już wiem ,że lek(MEDIKINET) ten długo jeszcze mnie nie opuści chociażby okresowo.TAK naprawdę w mądrych dawkach leczy i tak i tylo.

______
Cuda omijają nędzarzy

Post 23 wrz 2011, 20:50 

Od: 19 wrz 2011, 16:30
Witam
Szukalem tematow dotyczacych ADHD (nie ma takiego dzialu) i bedzie to offtop ( bo nie znam MPH ) ale widze ze watek juz martwyy
Chcialem znalezc kogos z rozpoznaniem , najlepiej doroslego
A przede wszystkim kogos komu by sie chcialo przeczytac i moze cos podpowiedziec w moim watku w dziale depresja
historia-mojej-depresji-szukam-osob-z-adhd-t31158.html
Pozdrawiam
WK

______
...Oto on , boski prototyp, - mutant ktory nie wszedl do masowej produkcji
Zbyt rzadki aby umrzec i zbyt pokrecony aby zyc ...
- Hunter S. Thompson
http://www.youtube.com/watch?feature=pl ... aUbcRPJmhI

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ 1013 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16 ... 73  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1 |