Skocz do zawartości
Nerwica.com

Hej wszystkim!


ako1987

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Mam na Imię Marcin. Mam 15 lat,pochodzę z normalnej rodziny,jestem jedynakiem i z tego co czytam cierpię na nerwicę.

 

Często mam tak,że jestem spokojny wyluzowany,posłuszny i generalnie miły,ale w ciągu ułamka sekundy,mogę zmienić się w bestie :hide: zaczynają mnie wtedy denerwować drobne rzeczy. Podam chociażby dzisiejszy przykład:

Niedziela,budzę się rano,godzina 9. Wstaję ,ogarniam się,jem śniadanię, i zabieram się za skręcanie lampy stojącej,którą rodzice przywieźli z ikeii.

Wszystko było ok ,aż do momentu,w którym nie potrafiłem poradzić sobie z połączeniem dwóch elementów,sprawdzałem połączenie kilka,razy,sięgałem nawet po instrukcje.

Po kilku nieudanych próbach łączenia elementów ,zdenerwowałem się i skopałem lampę z całych sił i wyszedłem z domu.

 

Drugi ,nie odległy przykład. Sobota. Pamiętam że cholernie sie nie wyspałem. Pojechałem na groby(pogoda też mnie dobijała),w pewnym momencie,gdy przechodziłem na pasach, skręcał samochodem jakiś koleś (i nie włączył kierunkowskazu!) to go zbezcześciłem słownie.

 

Trzeci,bardzo powtarzający się przykład to taki,że rozmawiam z kimś i zasięg mi snagle ucieka to klne jak najęty.

 

Pozdrawiam serdecznie :)!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie brałem. Powiem tak. Jeżeli mam problem ,lubię głośno o tym mówić.

 

Nad lekami myślałem,lecz na razie zaparzam sobie tylko melisę :D

 

W rodzinie mam psychologa,lecz bardziej podoba mi się kontakt wirtualny,mogę szerzej opisać swój problem,nie mam takiej "bariery".

 

Zauważyłem też,że moje problemy zaczęły się od momentu,gdy rzuciła mnie moja dziewczyna (a było to dawno,ale mam z nią wspaniałe wspomnienia).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×