Skocz do zawartości
Nerwica.com

Czy to to???


justynacz80

Rekomendowane odpowiedzi

Witam! Od dluzszego czasu sledze zycie na tym forum. Bardzo mi ono pomoglo. O okolo pol roku borykam sie objawami takimi samymi jak Wasze. Jednak jeszcze nie mam zdiagnozowanej nerwicy. Jestem na etapie biegania od lekarza do lekarza by wyeliminowac inne choroby. JAkie badanie wy robiliscie? Ja mam za soba: badania serca, USG jamy brzusznej, hormony, morfologia krwi... co jeszcze powinnam zrobic. Juz nie daje sobie rady z zawrotami glowy, oszolomieniem, szumami w szach, miekkimi nogami , cisnieniem w glowie i takim jakby patrzenien na swiat przez szybe... pomozcie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witaj justynacz80

Chyba niepowinnam wypowiadac sie tutaj,,ale chcialam choc Cię przywitac.

JA chyba jestem totalny"debil",bo mimo wskazań i .......no nie mam hipichondrii ale wyn,badań kipskie,unikam lekarzy jak ognia.

Ale lepiej jest się badac i dobrze że to robisz.

Pozdrawiam gusia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam Cie na naszym forum.Wiem co przezywasz z tym ciaglym bieganiem po lekarzach,gdyz ja sama to przeszlam.Koniecznie zrob Tomografie komputerowa glowy, a z tego napewno wysla Cie na rezonans magnetyczny,moze masz jakies zmiany w glowie co powoduje objawy takie jak przy nerwicy.Co do uszu, odwiedz tez laryngologa on wykluczy lub postawi prawidlowa diagnoze.Nerwica przybiera rozne formy i u kazdego objawia sie inyczej.Jesli juz potwierdzi sie,ze chorujesz na to co my forumowicze to zycze Ci powrotu szybkiego do zdrowia :D Glowa do gory nie bedziesz sama,pozdrawiam :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziekuje bardzo za Wasze odpowiedzi. Mam nadzieje ze niedlugo wszystko sie u mnie wyjasni. Dadam tylko ze te objawy, ktore wymienilam to tylko kilka z tych co mam. Dochodza do nich dusznosci i kolatanie serca, jak po ostrym biegu, ale do tych juz sie zaczynam przyzwyczajac...

 

[ Dodano: Sro Gru 06, 2006 7:56 pm ]

Przepraszam, caly ten watek chcialam umiescic w nericy lekowej a nie w kaciku zapoznawczym. Skoro juz tu jestesmy, to chcialabym serdecznie wszystkich przywitac i pozdrowic.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witaj ponownie, piszesz ze masz rowniez kolatanie serca i dusznosci hmm... to wskazuje na nerwice ale chcialam Cie zapytac czy mialas robione badania na tarczyce?? Moja siostra na to choruje i tez ma podobne objawy.Warto byloby zrobic badania moze to wcale nie nerwica a problemy z tarczyca :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×