Skocz do zawartości
Nerwica.com

Cześć :)


Egoista

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć. Mam 17 lat, chodzę do LO. Poszukiwałem jakichś informacji na temat nerwicy i trafiłem na to forum. Zawsze myślałem że jestem jakiś nienormalny, że tylko ja mam z tym problem, ale zauwazyłem że jest tu wiele osób takich jak ja. Boje się rozmów z innymi osobami, z góry zakładam, że wszyscy mnie przekreślają, czasami jestem zwariowany szalony, wręcz do przesady, a czasami przeciwnie, czuję się słaby, osamotniony, czasami mam nadmiar pewności siebie a innym razem totalny jej brak. Bardzo się denerwuję, słysząc jakiekolwiek negatywne zdanie o mnie, nawet te powiedzianie żartobliwie i nie złośliwie. Potrafię być do przesady miły a innym razem do przesady egoistyczny i niemiły. Umiem jednym osobą walnąć komplement a zachwilę to zepsuć 10 negatywnymi zdaniami nie mając nawet o tym pojęcia. Ogólnie rzecz biorąc mam burzliwy charakter jak widać. Najbardziej boli mnie samotność, czasami bezpowodu, np. siedząc w domu gdy przez jakiś czas ktoś ze mną nie porozmawia zaraz mnie to stresuje, lub gdy ktoś się ze mnie nabija - jakoś nie potrafię wrzucić w takich momentach na luz, tylko się stresuje, co zaraz wywołuje u mnie reakcję łańcuchową - jąkanie się, pośpiech, nerwy, pocenie się, nielogiczne składanie zdań itd. . Mam mało dobrych przyjaciół, może z dwóch - trzech, raczej więcej takich z którymi można wymienić pare zdań i na tym koniec - to mi bardzo doskwiera. Najbardziej brakuje mi pewności siebie i samokontroli. Czasami czuję się nadpobudliwy, innym razem osłabiony.Wybaczcie, że was tak zasypałem moimi problemami, ale musiałem to z siebie wyrzucić. Lecz trafiłem na to forum i zauważyłem, że jest tu wiele ludzi, bardzo optymistycznie nastawionych do świata i to mnie jakoś pociągło się tu zarejestrować i podzielić się z wami moimi problemami ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×