Skocz do zawartości
Nerwica.com

Cześć ! Mam problem...


Demonniczna25

Rekomendowane odpowiedzi

:cry: Otóż mam ogromny problem , choc problemów to mam mase i to zawsze... ale jestem już dłużej zmęczona tym wszystkim. Mam rodziców którzy mają mnie gdzieś , nie mieszkam z nimi mieszkam z dziadkiem... oni mają do mnie całkowite prawa ale wogóle się mną nie interesują , nawet nie płacą na moje korepetycje ani pomoce naukowe , ubrania itp... jestem z tym zupełne sama . Chodze do liceum dlatego pracować na swoje utrzyamanie nie moge , po za tym mi nie pozwalają . Moi rodzice na nic mi nie pozwalają jestem zahukana przez nich , nie mam pewności siebie. Boje się że zawale szkołe bo na nic nie mam siły... na nauke na nic !!! Mam problemy a teraz jeszcze tyle zaległości to jest sraszne i jeszcze te nerwy boże ;( Byłam u psychologa ale on nic mi nie dał... teraz mam iść do psychiatry ale co z tego że ktoś bd. mi dawał świetne porady jak przez nich i tak to wszystko idzie do kosza a do pełnoletności musze czekać jeszcze półtora roku co i tak mi nic nie da bo skąd ja wezme kase na utrzymanie później ?? Pracy teraz nie da się znaleźć łatwo dla osób po studiach czy z dużym doświadczeniem w jakiejś branży a co dopiero dla zwykłego nastolatka... ? Czy ktoś był w podobnej sytuacji jeżeli chodzi o takich toksycznych rodziców ?! lub może potrafi coś doradzić oprócz gadki z nimi bo to nie ma sensu to źli ludzie a ja nie dramatyzuje już próbowałam... czasami chce się już zabić bo nie mam szans na przyszłość szczególnie jeśli mam niechęc do nauki i ludzi w otoczeniu i szkole...ani zerowego wsparci rodziny którego już nie dostane :why::cry::cry:

 

-- 23 lut 2012, 19:53 --

 

Hallo ktoś może cos poradzić ?!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×