Forum Psychologiczne

Nerwica Depresja Psychologia

depresja, nerwica, forum psychologiczne

Strefa czasowa: UTC + 1 |  

Temat: BROMAZEPAM (Sedam,Lexotan,Lectopam,Lexilium,Rekotnil)

Wiadomości w tym temacie: 237

Strona 8 z 17  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 ... 17  Następna strona

Czy bromazepam pomógł Ci w Twoich zaburzeniach?
Tak 82%  82%  [ 14 ]
Nie 12%  12%  [ 2 ]
Zaszkodził 6%  6%  [ 1 ]
Liczba głosów : 17
Reklama

Autor

BROMAZEPAM (Sedam,Lexotan,Lectopam,Lexilium,Rekotnil)

Re: Sedam
Post 14 mar 2010, 15:00 
sedam nie jest strikte benzo, tylko pochodną benzo, może stąd możliwość wydłużonego zażywania
ja biorę 3x dziennie, a więc nie doraźnie.

BROMAZEPAM (Sedam,Lexotan,Lectopam,Lexilium,Rekotnil)
Post Dzisiaj 

Od: 13 Lip 2005, 01:45
Miejscowość: internet
  • Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy

Post 15 mar 2010, 22:38 

Od: 12 mar 2010, 20:41
Dziecinko. To jest strikte benzo. Każdy lek benzodiazepinowy jest pochodną benzodiazepiny. Sedam ma to do siebie, że ma bardzo długi okres półtrwania jak na benzo, stad jego dzialanie. Bierze sie stosunkowo rzadziej i przez to mniejsza tolerancja rosnie i odstawka jest mniej brutalna. Pozatym dziala slabiej przeciwlekowo niz inne krotko dzialajace benzo jak alprazolam czy lorazepam.

Post 16 mar 2010, 08:57 
chodziło mi o to, że to bromazepamum - pochodna benzo.

z dawki 4,5 mg/dzień zeszłam do 0,75/dzień i jakoś daje radę.

Post 16 mar 2010, 15:01 

Od: 03 mar 2010, 18:29
widzę, że usuwa się niewygodne posty. Jeśli nie potwierdzi się genialności moderatora mimo, że pisze kompletne bzdury...

Post 16 mar 2010, 15:03 
Główny Moderator

Od: 10 gru 2007, 13:11
Wujek_Dobra_Radav2.0, co dokładnie zostało usunięte?

______
Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...

Post 16 mar 2010, 15:04 

Od: 03 mar 2010, 18:29
napisalem ze paradoksy - zle napisala. Sedam to typowe benzo, mniej uzaleznia dlatego, ze dlugo dziala i ma slabsze dzialanie przeciwlekowe niz alprazolam czy lorazepam. No ladnie, ladnie....Nie ma czegos takiego jak nietypowe benzo. Sa jeszcze niebenzodiazepiny o podobnym dzialaniu do benzo jak zolpidem czy zopiclone...

[Dodane po edycji:]

Czy to jest powód, mimo że jestem na wylocie, żeby usuwać posta? I tak banuje każde moje konto. Nawet jak chicąłbym się zrehabilitować to nie mam szans...

Post 16 mar 2010, 17:48 
AK47 napisał(a):
Dziecinko. To jest strikte benzo. Każdy lek benzodiazepinowy jest pochodną benzodiazepiny. Sedam ma to do siebie, że ma bardzo długi okres półtrwania jak na benzo, stad jego dzialanie. Bierze sie stosunkowo rzadziej i przez to mniejsza tolerancja rosnie i odstawka jest mniej brutalna. Pozatym dziala slabiej przeciwlekowo niz inne krotko dzialajace benzo jak alprazolam czy lorazepam.

przecież masz posta wyżej, nic nie usunęłam :shock:

Post 22 mar 2010, 02:33 
ktoś z Was w ogóle odstawiał Sedam?
jak było? jak się czuliście?

Post 17 kwi 2010, 16:45 

Od: 07 kwi 2010, 22:57
chu*owo

Problem z Sedamem, matka chce się zabić
Post 18 lip 2010, 23:06 

Od: 18 lip 2010, 23:02
Witam, mam taki problem, że od pewnego czasu moja mama ma depresje. Lekarz przypisał jej lek "Sedam" i wzięła dwie pigułki i teraz dostała jakiegoś ataku i chodzi i powtarza, że się zabije. Ogólnie jestem w szoku, bo nie wiem co się z nią dzieje. Wygląda dosłownie jakby diabeł w nią wstąpił. W opisie teraz znalazłem:
http://www.przychodnia.pl/el/leki.php3?lek=3226

Bromazepamu nie należy stosować jako jedynego leku w leczeniu depresji lub lęku związanego z depresją (może wystąpić skłonność do samobójstwa). Benzodiazepiny mogą powodować niepamięć następczą, omamy i paradoksalne reakcje psychiczne (nasilenie niepokoju, ostre stany pobudzenia, zaburzenia snu).

Czy po tym można dostać czegoś takiego? Po 2 kapsułkach?

Re: Problem z Sedamem, matka chce się zabić
Post 19 lip 2010, 05:22 
Działanie leków psychotropowych może powodować różne nieporządane objawy. Zdarza się to stosunkowo rzadko, ale jest niestety możliwe. Więc jeśli mama ma takie objawy to trzeba lek natychmiast odstawić i zgłosić się do psychiatry, aby stan nie uległ pogorszeniu.

Re: Problem z Sedamem, matka chce się zabić
Post 20 lip 2010, 17:49 

Od: 26 lip 2009, 17:14
może odblokował skrywane emocje po prostu, ewentualnie sedam nasilił depresje

a mi sedamu nie chcą przepisać

______
mirtazapino ojczyzno moja

gdzie Ty jesteś?

Lexotan
Post 21 lip 2010, 16:48 

Od: 23 lis 2009, 20:16
Witam ,już rok męczę się z moim zdrówkiem , po wielu badaniach lekarz rodzinny stwierdził że moje dolegliwość to nic innego jak nerwica ,przepisał mi lek o nazwie LEXOTAN 3mg , zlecił mi brać po pół tabletki wieczorem,ja wolał bym brać go rano żeby normalnie przeżyć dzień , niestety nie wiem jak ten lek działa, czy może ktoś ma doświadczenie z tym lekiem, proszę o podpowiedzi.

Re: Lexotan
Post 28 lip 2010, 18:21 

Od: 26 lip 2009, 17:14
dobra gadka i mam ten lek ;)

______
mirtazapino ojczyzno moja

gdzie Ty jesteś?

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ 237 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 ... 17  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1 |