Skocz do zawartości
Nerwica.com

[KIELCE]


Rekomendowane odpowiedzi

Krzysztof Korona - jeden z najbardziej znanych psychologów, psychoterapeutów i seksuologów w Polsce! Prowadzi Prywatny Gabinet Psychologiczny. Jest psychologiem, seksuologiem, psychoterapeutą, doradcą rodzinnym, psychologiem klinicznym oraz media psychology consultant. Oferuje szeroki zakres pomocy. Wszystkie informacje na jego temat dostępne są na stronie internetowej http://www.psychonet.pl/ (znajdziesz tam m.in. szczegóły dotyczące oferty, skany uzyskanych dyplomów i certyfikatów) oraz pod numerem telefonu komórkowego: 602 779 965. Przyjmuje na terenie całej Polski, również w Kielcach w Hotelu Świętokrzyskim. Ma ponad 20 letni staż pracy, jest skuteczny, cieszy się ogromnym uznaniem wśród pacjentów i wśród innych psychologów. Świetny specjalista! Jestem pewna, że uzyskasz skuteczną pomoc. Ceny do uzgodnienia. Polecam!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Krzysztof Korona - jeden z najbardziej znanych psychologów, psychoterapeutów i seksuologów w Polsce! Prowadzi Prywatny Gabinet Psychologiczny. Jest psychologiem, seksuologiem, psychoterapeutą, doradcą rodzinnym, psychologiem klinicznym oraz media psychology consultant.

Oferuje m.in.:

Leczenie psychoterapeutyczne i leczenie hipnozą m.in.:

oNerwic

oZaburzeń seksualnych

oDepresji

oUzależnień

Pomoc psychologiczną i psychoterapię dla osób z rozpoznaniem innych chorób psychicznych

Pomoc psychologiczną w zakresie rozwiązywania problemów osobistych, rodzinnych, problemów w pracy

Specjalistyczne szkolenia

Diagnostyka psychologiczna dzieci i młodzieży

Specjalistyczne badania w zakresie:

oPozwolenie na broń palną

oBadania dla potrzeb sądu

Wszystkie informacje dostępne są na stronie internetowej http://www.psychonet.pl/ (znajdziesz ram m.in. szcegółowe informacje dotyczące kwalifikacji mgr psych. Krzysztofa Korony, ciekawe artykuły, listy, szczegóły dotyczące oferty, skany uzyskanych dyplomów i certyfikatów) oraz pod numerem telefonu komórkowego:

602 779 965.

Przyjmuje na terenie całej Polski. Ma ponad 20 letni staż pracy, jest skuteczny, cieszy się ogromnym uznaniem wśród pacjentów i wśród innych psychologów. Świetny psycholog, ceny do uzgodnienia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiesz gina, czytałam dwie godziny temu na tym forum opinie o takich szpitalach i uwierz mi,załamałam się. Niemal wszyscy odradzają hospitalizację, traktują szpital jako ostateczność. Były wyjątki, gdzie pisano o pozytywnych szpitalach, ale nikt nie wspominał o Morawicy k/Kielc. Nie wiem co to za szpital, może powinnam mu go odradzić póki jeszcze czas?! Boje się, że tam dopiero oszaleje! Gina, a ty byłaś w takim miejscu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie byłam,ale mój facet był dwa razy,byłam u niego w odwiedzinach,wiem jak to wygląda i uwierz mi nie ma się czym martwic,mają tam wspaniałą opiekę,a chorzy na depresję to nie są ludzie niebezpieczni dla otoczenia,ich się nie zamyka na klucz w pokoju,nie zapina w pasy ani w kaftan bezpieczeństwa,byłam,widziałam,wiem. Terapie różne,muzykoterapia,taniec,malowanie,co chcesz,trochę rozmów z psychologiem,trochę leków,normalnie wczasy! Jak trafią w odpowiedni lek,a na pewno tak będzie,wróci odmieniony,jak z innego świata,proszę nie martw się,uwierz mi,pozwól mu się leczyć,pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gina! Piszesz, że Twój facet był tam 2 razy. To znaczy, że pierwszy raz nie pomogł?Ja sie boję, że on sobie tam nie poradzi, że po wyjściu będzie gorzej. Jak na razie leczy się u jednego psychiatry, a może inny nie podjął by decyzji o szpitalu. Chciałabym go umówić prywatnie na wizytę, ale skierowanie ma już na 2 go stycznia, więc nie ma czasu! Nie wiem co robić , czy w ogóle coś mogę zrobić?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Był dwa razy bo po wyjściu nie dbał o to,żeby brać leki i doszło do nawrotu choroby,ale ma wspaniałą rodzinę,która zareagowała na czas... To naprawdę dobre wyjście,powtarzam po raz kolejny,pozwól mu się leczyć,jeśli ma taką możliwość,wbrew pozorom wcale nie jest łatwo dostać się na taki oddział. Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki gina. Chyba nie radzę sobie z tą sytuacją. Nie mogę przestać myśleć o bracie. Dzieli nas 600 kilometrów i nie wiem co się tam dzieje. W dodatku zaczęłam się zastanawiać nad jego przyszłością.Teraz mieszka w wielkim domu z rodzicami. Co będzie jak ich zabraknie?Z czego będzie żył, kto się nim zajmie? Przecież nie zostawię go samego.Mam mętlik w głowie, to wszystko jest dla mnie szokiem. Nie wiele wiem o depresji, więc nie wiem jak to dalej może wyglądać. Sama muszę nauczyć się radzic sobie z problemem brata.Czy kiedyś będę spokojna?Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kochana,depresja jest uleczalna!! Pamiętaj o tym,wyleczy się i świetnie sobie w życiu poradzi,i tak na marginesie... jesteś fantastyczna siostro,z takim oparciem to na pewno nie zginie,daj znać jak wróci,mam nadzieję,że odwiedzisz go w szpitalu,napisz jak sobie radzi i jak Ty sobie radzisz.... Dużo zdrówka życzę i pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie! Potrzebuję namiarów na dobrego psychoterapeutę w Kielcach. Nie wiem, czy są tacy w ramach NFZ, więc oczywiście może być również prywatny. Mój brat powinien mieć terapię indywidualną, grupowa nie wchodzi w grę. Będę wdzięczna za informację.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Baaardzo Ci dziękuję Gina! Pocieszyłaś mnie. Zaczynam wierzyć, że wszystko będzie dobrze. Pozwól, że jak znowu zwątpię, to do Ciebie napiszę. Tylko na tym frum mogę być szczera. Muszę sobie poradzić z paskudnym uczuciem, którego jakoś nie mogę na razie przezwyciężyć - strachem przed tym co pomyślą inni, gdy dowiedzą się, że ktoś z mojej rodziny leczy się w "psychiatryku". Wstydzę się tego uczucia, bo teraz najważniejsze jest zdrowie brata, a nie jakieś ludzkie gadanie. Cóż, na pewno oswoję się z sytuacja i będzie mi łatwiej. Oby! Pozdrawiam Cię serdecznie!

 

Dodano: Sob Sty 13, 2007 11:32 pm

Witajcie! Mój brat od 2 tyg. przebywa w szpitalu w Morawicy k\Kielc. Sam się zdecydował. Nerwowe chodzenie ustąpiło, ale nadal jest smutny i nie ma motywacji do dzialania. Mówi, że nie jaest tam źle, ale mu sie nudzi. Dają mu tylko leki, może uczestniczyć w zajęciach terapeutycznych, ale nikt szczególnie go do tego nie zachęca, a sam nie ma ku temu motywacji, więc nie chodzi. Boje się, że ten pobyt nic mu nie da! Ile można siedzieć w takim miejscu? Nie ma s z kim pogadać, bo wokół same "dziadki". W środę porozmawiam z lekarzem prowadzącym czy to ma sens. A jak wyjdzie, chcę załatwić indywidualną psychoterapię. Pomóżcie mi znajść namiary na jakiegoś specjaliste w Kielcach. Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No cześć! Fajnie,że się odezwałaś! To już 2 tygodnie minęły? Jak ten czas leci,no popatrz... Widzę,że póki co,wszystko dobrze,szkoda tylko,że z tą motywacją tak marnie...Ze specjalistą w Kielcach Ci nie pomogę,ale pewnie ktoś się odezwie..Trzymam kciuki i pozdrawiam :smile:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×