Skocz do zawartości
Nerwica.com

Niech mi ktoś powie jak z tego wyjść!!! Please!!!!


dżinks

Rekomendowane odpowiedzi

Witam! Moja historia pewnie jest podobna do Waszych ale nie wiem jak mam sobie pomóc.Mam nerwice od początku września tego roku. U mnie objawia się to przede wszystkim problemami z oddychaniem. Czasem mam wrażenie,że się uduszę i umrę. Mam okropny lęk przed stratą bliskiej osoby (miesiąc temu zmarła mi moja ukochana Mama) ale nerwice dostałam wcześniej :( Z początku miałam bóle w klatce piersiowej gdyz, jak powiedziala doktor: "zle oddychałąm i łapczywie brałam powietrze ustami zamiast kilka głębokich oddechów nosem." Przepisała mi lekarstwa tj.Afobam,Relanium,atarax,neospazminę i prawde powiedziawszy niewiele pomogły jeśli wogóle. Boję sie ale to PANICZNIE, że mogę sie udusić w końcu na śmierć. Mam więc jeszcze takie pytanie czy na to naprawdę można umrzeć ( tzn sie udusić czy cos w tym rodzaju). Proszę o szczere odpowiedzi jak również podpowiedzi jak radziliscie sobie w podobnych sytuacjach i opiszcie je proszę. Mój adres mejlowy to Abu5@op.pl. Piszcie na adres lub na tej stronce. Z góry dziękuje i naprawdę proszę o odpowiedzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witaj dżinks.Szczere kondolencje,naprawdę wiem co czujesz,gdyż sama przezyłam śmierc najbliższej mi osoby :(

Myślę że w tym wypadku czas odegra tu dużą rolę.Poradzisz sobie-zobaczysz.Przecież trzeba życ dalej,prawda?

Jeśli chodzi o problemy z oddechem niestety nie umiem odpowiedziec,gdyż nigdy takich nie miewałam,ale napewno na forum znajdziesz dużo na ten temat.Użyj opcji "szukaj".

Życzę szybkiego powrotu do formy i pamietaj-nie jesteś sama.

Pozdrawiam.gusia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×