Skocz do zawartości
Nerwica.com

DLACZEGO SPOTYKA MNIE TYLE ZŁEGO?


jowita

Rekomendowane odpowiedzi

Kto czytał moje posty wie ze lecze sie na ta cholere ponad 5lat,ale mam ja od dziecka,tylko sobie sprawy z tego nie zdawałam ze to nerwica:( do tego gnebi mnie od 20lat łuszczyca,w tej chwili wygladam jak biedronka z czerwonymi kropkami :oops:walcze z nadwaga nie moge schudnac po porodzie :x i wczoraj dostałam nastepnego kopa od zycia :!: wiadomosc ginekologa zwaliła mnie z nóg :arrow: urosło mi cos na szyjce macicy wielkosci sliwki dodam iz od 2 tygodni krwawie ale myslałm ze to ustapi :( jednak musze isc to usunac operacyjnie i dostane ogolne znieczulenie beda badania i dopiero sie okaze co to za gówno,boje sie,nie wiem co mam myslec :roll: ,w dodatku narkoza po ostatniej-przy porodzie czułam sie zle,osłabiło mi organizm,ja chyba zwarjuje dlaczego spotyka mnie tyle złych rzeczy? :?::?::cry:

 

 

 

CZY SPOTKA MNIE JESZCZE W ZYCIU COS DOBREGO :?::?::?:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

CZY SPOTKA MNIE JESZCZE W ZYCIU COS DOBREGO Question Question Question

 

nadejda wreszcie dobre dni :!:

kiedys musza nadejsc

a zle musza sie w koncu skonczyc

nic nie trwa wiecznie

i jeszcze bedziesz kiedys plakac ze szczescia :idea:

zycze ci by stalo sie to jak najszybciej

uwierz w to i nie trac nadzieji

 

pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jowitko niestety życie składa się z wielu trudności ale uwierz nikomu nie jest lekko!Ja tez wiele razy sie zastanawiałam dlaczego to czy tamto mnie spotyka! Ale do wszystkiego mozna podejśc z dystansem i grunt to pozytywne myślenie! Nie martw sie na zapas,co kolwiek by to nie było wytną i bedzie ok!Popatrz na to w ten sposób po operacji unormują ci sie hormony i dzieki temu łatwiej schudniesz, jesli chodzi o łuszczycę to mam kolegę który na to choruje , raz na rok idzie do szpitala , na lampy i maści a potem wychodzi super opalony i ma spokój na długi czas!Da sie to leczyć zreszta tak samo jak nerwicę więc się nie załamuj ! pozdr :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wielki dzieki za wsparcie psychiczne Hollow,agapla,didado1 i anitko27 naprawde dziekuje :!:

agapla jakich masci uzywa twój kolega??mnie nie pozwalaja korzystac z lamp z tego wzgledu ze biore psychotropy ktore ponoc sa swiatło uczulajace i mogłoby mnie poparzyc,a hormony co one maja do operacji myslisz ze one jeszcze szaleja?? :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oj odstawic tabletki?nie dam rady nie jestem na tyle silna i nie chce ryzykowac ze znowu dostane silnych lęków mam małe dziecko musze sie nim zajmowac,ale mam nadzieje ze znajde jakies dobre masci albo ze po wycieciu tego czegos mi to zejdzie bo moze to tez ma podłoze hormonalne bo w ciazy łuszczycy wogóle nie miałam a przed była tylko na kolanach i łokciach i nagle po porodzie zaczeła sie pojawiac dosłownie wszedzie nigdy nie miałam takiego wysiewu,a moze wiesz co to sa te torbiele od czego to sie dzieje?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem dokładnie co ci jest i nie jestem lekarzem jedynie mogę ci powiedzieć z doświadczeń moich znajomych ,może to być torbiel albo miesniak to juz ocenia lekarz , nie ma sie co martwic bardzo dużo kobiet ma takie problemy a powstaja wlasnie po porodzie ( ale nie tylko) , w wyniku zmian hormonalnych itp. Mojej matce torbiele same zanikły ale były małe a z kolei u mojej koleżanki wycieli mięsniaka i jest ok (stara sie teraz o dziecko bo wcześniej z powodu tego mięśniaka nie mogła zajść wciążę) Widzisz nie ma sie czym martwić!Zrelaksuj się wypij meliski a ja się popytam o tą maść ( tylko nie powiem dokładnie kiedy bo musze sie skontaktowac z tym kolegą) ;) Buziaki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kochana Jowito tak jak z nerwicą pozytywne myślenie pomaga t, tak i w tym przypadku musisz być pozytywnie nastawiona .Na moja rodzinę w ostatnich kilku miesiącach tez spadło mase chorób i spraw które zaważyły na dalszym życiu. Nie wolno sie poddawać.Moja kuzynka ostatni przeszła operację ginekologiczna . Oswoiła sie z tym ze musi ją przejśc . Własnie to ze ma małe dziecko pozwoliło jej myśleć pozytywnie ze musi to zrobić jak najszybciej , by dziecko miało zdrową mame. Jest 2 miesiące po operacji i czuje się bardzo dobrze. Także Tobie życze pozytywnego nastawienia. Zycie nasze nie jest usłane tylko kwiatem róż, czasem trzeba przejść i po łodyżkach z kolcami. Wiadomo ze ta droga jest bolesna, ale nie możemy sie poddawac , bo niedługo po tym będą płatki róż.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak to prawda piekne słowa ;) wiem AGUSIU ze zyc trzeba chodzby własnie dla dzieci,dla mnie one sa najwarzniejsze na swiecie,boje sie tylko ze po narkozie znowu bede osłabiona i nie bede mogła sie nimi zajac,po porodzie(9miesiecy temu) tak długo dochodziłam do siebie,nie mogłam dobrac leku na nerwy bo zle na mnie wpływały :(

AGAPLA własne wruciłam ze spacerku byłam na plaży by sie zrelaxowac troszku mi lepiej dziekuje za słowa otuchy :) dowiedz sie jaka to masc i daj znac BUZIACZKI :lol:

DIDADO1 tez łap buziaka :lol:

pozdro :!:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jowito nie martw się!!! Miałam podobne problemy i z nadwagą no i przede wszystkim z tymi ginekologicznymi sprawami. Szczęśliwie okazało się ,że to tylko torbiel, która mi usunęli, a jeśli chodzi o nadwagę to poszłam do dietetyczki i schudłam 15kg w ciągu 5 tygodni. Jeśli chcesz mogę Ci wysłać tę dietę, jest w miarę uniwersalna na moje koleżanki działała.

I niczum sie nie przejmuj pamiętaj, że w życiu po cięzkich burzach nadejdzie w końcu ładna pogoda!!! Trzymam za ciebie kciuki!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×